76 závodníků výsledky kalendář www

Jihočeská amatérská liga 2021 - Registrace do série

Filtr kategorií:


Registrace uzavřena

Jihočeská amatérská liga 2021

Registrace do série byla otevřena od 17. ledna 11:17:00 do 1. června 12:00:00.

St. číslo Jméno Příjmení Tým Kategorie Startovné Poznámka
Jan Klabouch AC Sparta Praha E
106 René Zoaitter SportRaces Cycling Team M4
213 Tomáš Kudlák Galaxy CykloŠvec Stevens A
215 Miroslav Joza Kovo Belfín cyklo team A
222 Jan Vochoska CK Příbram FanyGastro A
223 Michael Hajčiar Kovo Belfín cyklo team A
229 Radek Koblic Hello CTW A
230 Robert Zápotocký CK Kramolín A
233 Michal Dychtl A
234 Karel Škvrna CBC Team A
312 Aleš Němeček PROMPT 2 Servis B
315 Tomáš Mařík Mondraker Racing Team B
319 Michal Litvan ZZKLRN B
326 Richard Binder ZZKLRN B
333 Petr Zikmund Hello CTW B
334 Jan Mlynář Cyklo Jiřička B
400 Karel Juráň Diablo sport Český Krumlov C
401 Aleš Kocian Cyklo Kohout Multicar CB C
403 Jan Bílek C
404 Petr Zobal Galaxy CykloŠvec Stevens C
405 Petr Švadlena Velo club Tábor C
406 Radek Plechata Velo club Tábor C
407 Miroslav Jiřička Cyklo Jiřička C
408 Vladan Krátký Cyklo Jiřička C
409 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov C
412 David Horký RC-H 1919 Nürnberg C
416 Václav Tichý Diablo sport Český Krumlov C
420 Karel Vlk CK Kramolín C
427 Jan Hlaváč Čistý Sport racing team C
429 Jan Lacina Prodoli Racing Team C
430 Robert Ploner RPR Římov C
434 Vladimír Novák Hůrka C
435 Jan Viktora Prodoli Racing Team C
436 Michal Mikulásek CK Kramolín C
437 Jan Dvořák SpectrumBike Č.Budějovice C
441 Václav Novák GW JIHOTRANS C
442 Jiří Voráček CK Kramolín C
443 Tomáš Fessl AC Sparta Praha Cycling C
444 Jiří Belfín Kovo Belfín cyklo team C
445 Bedřich Průcha SPORT IMPORT C
446 Jiří Jiřinec C
447 Jaroslav Plánička Kovo Belfín cyklo team C
449 Petr Lacina CK Kramolín C
515 Michael Baťka Diablo sport Český Krumlov D
516 Jiří Kříž CYKLOEXTRA CANNONDALE D
517 Lukáš Vodička CK Omlazení.cz D
519 Oldík Míků Galaxy CykloŠvec Stevens D
521 Roman Tuma AC Sparta Praha D
523 Tomáš Krbec Diablo sport Český Krumlov D
524 Petr Okruhlica CKKV Praha D
525 Kamil Ježek CK Kramolín D
526 Bohumil Matoušek CK Kramolín D
528 Jan Sýkora SportRaces Cycling Team D
529 Jiří Halamka CK Kramolín D
530 Ivo Strnad CKKV Praha D
600 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov E
603 Miloslav Šustr Ricohimpromat Tábor E
612 Václav Klíma Diablo sport Český Krumlov E
613 Ladislav Kohout Cyklo Kohout Multicar CB E
618 Zdeněk Jiřík Bike sport Mohelnice team E
619 Karel Majer CK Kramolín E
620 Zdenek Peltan Cyklo Jiřička E
622 Roman Devera Galaxy CykloŠvec Stevens E
623 Tomáš Rous CYKLOSERVEX-DURATEC E
624 Jiří Šrejma Axon sport team E
625 František Feferle Čistý Sport racing team E
653 Jana Matlášková Cyklo Jiřička Z
657 Miroslava Košecová Čistý Sport racing team Z
665 Helena Foltová RPR Římov Z
666 Dana Adámková Diablo sport Český Krumlov Z
668 Jana Milec Jiřincová Z
671 Hana Doležalová AC Sparta Praha Z
672 Kristýna Nováková GW JIHOTRANS Z
673 Iveta Randová CK Kramolín Z
674 Karel Schwarz Cyklo Kohout Multicar CB E
675 Veronika Nováková Prodoli Racing Team Z