91 závodníků výsledky kalendář www

Jihočeská amatérská liga 2022 - Registrace do série

Filtr kategorií:


Registrace uzavřena

Jihočeská amatérská liga 2022

Registrace do série byla otevřena od 12. března 07:46:00 do 1. června 12:00:00.

St. číslo Jméno Příjmení Tým Kategorie Startovné Poznámka
Jakub Šťastný Master of Bizarre B
Jana Pichlíková TriSK České Budějovice Z
91 Viktor Vodička Master of Bizarre B
201 Jaroslav Bače Diablo sport Český Krumlov A
202 Michal Dychtl Galaxy CykloŠvec Stevens A
203 Jakub Filip Spectrum Bike Racing A
204 Matouš Gramblička Hello CTW A
205 Filip Grošek PRODOLI Racing team A
206 Michael Hajčiar Kovo Belfín cyklo team A
207 Miroslav Joza Kovo Belfín cyklo team A
208 Jan Kaisler Spectrum Bike Racing A
209 Radek Koblic Hello CTW A
210 Tomáš Kudlák Galaxy CykloŠvec Stevens A
211 Lukáš Kuneš VSK Humanita Praha A
212 Jan Vochoska CK Příbram Fany Gastro A
213 Richard Binder IDDQD B
214 Martin Boubal Hello CTW B
215 Tomáš Kůrka Rohde & Schwarz B
216 Michal Litvan IDDQD B
217 Jan Mlynář Cyklo Jiřička B
218 Aleš Němeček PROMPT 2 Servis B
219 Oldřich Novotný Hello CTW B
220 Václav Pivoňka Spectrum Bike Racing B
221 Tomáš Rotbauer Hello CTW B
222 Lukáš Smola Galaxy CykloŠvec Stevens B
223 Karel Studenovský PK sport B
224 Vladimír Svoboda CK Kramolín B
225 Petr Zikmund Hello CTW B
226 Jan Bartosek C
227 JIří Belfín Kovo Belfín cyklo team C
228 Miloš Doubek Spectrum Bike Racing C
229 Jan Dvořák SpectrumBike Č.Budějovice C
230 Jan Hlaváč Čistý sport C
231 David Horký RC-H 1919 Nürnberg C
232 Karel Juráň Diablo sport Český Krumlov C
233 Aleš Kocian Cyklo Jiřička C
234 vladan Krátký Cyklo Jiřička C
235 Erik Lorenc Spectrum Bike Racing C
236 Robert Majer CK Kramolín C
237 Michal Mikulášek CK Kramolín C
238 Jaroslav Plánička Kovo Belfín cyklo team C
239 Radek Plechata Velo club Tábor C
240 Robert Ploner RPR Římov C
241 Bedřich Průcha Sport Import C
242 Václav Tichý Diablo sport Český Krumlov C
243 Marek Vávra Sport-bike Strakonice C
244 Jan Viktora Prodoli Racing Team C
245 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov C
246 Jiří Voráček CK Kramolín C
247 Michael BaŤka Diablo sport Český Krumlov D
248 Jiří Halamka CK Kramolín D
249 Kamil Ježek CK Kramolín D
250 Miroslav Jiřička Cyklo Jiřička D
251 Petr Kopic Cyklo Jiřička D
252 Jiří Kříž Cyklo Jiřička D
253 Bohumil Matoušek CK Kramolín D
254 Oldřich Míka Galaxy CykloŠvec Stevens D
255 Vladimír Novák Hůrka D
256 Petr Okruhlica CKKV Praha D
257 Miroslav Pechouš SB Cyklo Olympia D
258 Tomáš Rous Cykloservex Duratec D
259 Martin Slaník Lapierre Plzen D
260 Ivo Strnad CKKV D
261 Jan Šíma PROMPT 2 Servis D
262 Petr Švadlena Velo club Tábor D
263 Roman Tuma AC Sparta Praha D
264 Lukáš Vodička CK Omlazení.cz D
265 Petr Zobal Galaxy CykloŠvec Stevens D
266 Roman Devera Galaxy CykloŠvec Stevens E
267 František Feferle Spectrum Bike Racing E
268 Zdeněk Jiřík Bike sport Mohelnice E
269 Jan Klabouch AC Sparta Praha cykl.acad E
270 Václav Klíma Diablo sport Český Krumlov E
271 Karel Majer CK Kramolín E
272 Zdeněk Peltan Cyklo Jiřička E
273 Miloslav Šustr RICOHIMPROMAT TÁBOR E
274 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov E
275 Dana Adámková Diablo sport Český Krumlov Z
276 Petra Baarová Spectrum Bike Racing Z
277 Hana Doležalová AC Sparta Praha Z
278 Helena Foltová RPR Římov Z
279 Jana Matlášková Cyklo Jiřička Z
280 Jana Milec Jiřincová Z
281 Šárka Plzenská UNITOP ČR Z
282 Iveta Randová CK Kramolín Z
283 Kateřina Kloubová Trauma CB Z
284 Martin Kloub Trauma CB D
285 Jiřǐ Šrejma AXON sport team E
286 Libor Švec ČEZ Cyklo Team Tábor M4
293 Stanislav Záhorec KOVO PRAHA D
294 Tomáš Krbec Diablo sport Český Krumlov D