78 závodníků výsledky kalendář www

Jihočeská amatérská liga 2023 - Registrace do série

Filtr kategorií:


Registrace uzavřena

Jihočeská amatérská liga 2023

Registrace do série byla otevřena od 25. 2. 2023 10:27:00 do 1. 6. 2023 12:00:00.

St. číslo Jméno Příjmení Tým Kategorie Startovné Poznámka
Kristýna Nováková GW JIHOTRANS Z
Michael Baťka Diablo sport Český Krumlov D
Jakub Šťastný česky krumlov B
Aleš Němeček PROMPT 2 Servis B
Bedřich Průcha Sport Import D
Miroslava Košecová Čistý sport Z
Jaroslav Jindrle Cyklo Jiřička B
Vladan Krátký Cyklo Jiřička D
Viktor Vodička B
Dana Adámková Diablo sport Český Krumlov Z
Petr Zikmund CTW Cycling C
Libor Švec Galaxy CykloŠvec Stevens A
Jan Klabouch AC Sparta Praha E
Tomáš Košťál Galaxy CykloŠvec Stevens A
Luděk Šmíd Lehká dětská kola E
Ondřej Macek Cykloklub Chýnov A
Zdeněk Jiřik BIKESPORTMOHELNICE E
Jan Bartosek C
Lukáš Vodička CK Omlazení.cz E
Martin Kloub D
Martin Švec Galaxy CykloŠvec Stevens D
Petr Švadlena Velo club Tábor D
Marek Šrejma Axon Sport Team C
Karel Juráň Diablo sport Český Krumlov C
Jan Šíma PROMPT 2 Servis D
Pavel Toman Galaxy CykloŠvec Stevens M4
Lukáš Kerpl CK Vinohradské Šlapky B
Stanislav Zahorec KOVO PRAHA D
Michal Dychtl Galaxy CykloŠvec Stevens B
Kateřina Kloubová Z
Miroslav Kvasničák Galaxy CykloŠvec Stevens B
203 Jakub Filip SpectrumBike Racing A
207 Miroslav Joza SpectrumBike Racing A
213 Tomáš Kudlák Galaxy CykloŠvec Stevens B
215 Tomáš Kůrka Diablo sport Český Krumlov B
216 Michal Litvan IDDQD B
217 Jan Mlynář Cyklo Jiřička B
220 Václav Pivoňka SpectrumBike Racing B
227 Jiří Belfín SpectrumBike Racing C
228 Miloš Doubek SpectrumBike Racing C
229 Jan Dvořák SpectrumBike Racing C
230 Jan Hlaváč Čistý sport C
235 Erik Lorenc SpectrumBike Racing C
236 Robert Majer CK Kramolín C
237 Michal Mikulášek CK Kramolín C
238 Jaroslav Plánička Kovo Belfín cyklo team C
240 Marek Vávra SportBike Strakonice C
244 Jan Viktora Prodoli Racing Team C
246 Jiří Voráček CK Kramolín C
248 Jiří Halamka CK Kramolín D
249 Kamil Ježek CK Kramolín D
250 Miroslav Jiřička Cyklo Jiřička D
252 Jiří Kříž Cyklo Jiřička D
253 Bohumil Matoušek CK Kramolín D
255 Vladimír Novák Hůrka D
256 Petr Okruhlica CKKV Praha D
260 Ivo Strnad CKKV Praha D
263 Roman Tuma AC Sparta Praha D
267 František Feferle SpectrumBike Racing E
271 Karel Majer CK Kramolín E
272 Zdeněk Peltan Cyklo Jiřička E
273 Miloslav Šustr Ricohimpromat Tábor E
274 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov E
276 Petra Baarová SpectrumBike Racing Z
277 Hana Doležalová AC Sparta Praha Z
285 Jiří Šrejma E
292 Jiří Šrain Dexter Cycling C
319 Lukáš Smola Galaxy CykloŠvec Stevens B
401 Aleš Kocian Cyklo Jiřička D
406 Radek Plechata Velo club Tábor C
409 Filip Rejsek MX PARADISE B
412 David Horký RC-H 1919 Nürnberg D
416 Václav Tichý Diablo sport Český Krumlov C
430 Robert Ploner RPR Římov C
549 David Korčak Cyklo Jiřička D
665 Helena Foltová RPR Římov Z
673 Iveta Randová CK Kramolín Z
681 Jana Matlášková Cyklo Jiřička Z