51 závodníků výsledky kalendář www

Jihočeská amatérská liga 2024 - Registrace do série

Filtr kategorií:

St. číslo Jméno Příjmení Tým Kategorie Ročník Poznámka
Martin Šůna C 1983
Ondřej Masák IDDQD Mannschaft B 1988
Jiří Belfín SpectrumBike Racing C 1975
David Prušák Cyklo Jiřička C 1976
Karel Juráň Diablo Sport Český Krumlov D 1974
Dana Adámková Diablo Sport Český Krumlov Z 1980
Jaroslav Plánička Kovo Belfín cyklo team C 1977
Miroslav Jiřička Cyklo Jiřička D 1972
Jiří Halamka Ck Kramolín E 1964
Miloš Doubek SpectrumBike Racing C 1981
Radek Plechata SpectrumBike Racing C 1977
Petra Baarová SpectrumBike Racing Z 1998
Marek Matyaš KOTLINA GP C 1982
Jakub Šťastný Český Krumlov B 1989
Jana Matlášková Cyklo Jiřička Z 1966
Veronika Binderová IDDQD Mannschaft Z 1994
Richard Binder IDDQD Mannschaft B 1987
Bedřich Průcha Sport Import D 1973
David Korčak Cyklo Jiřička D 1971
Petr Pavlišen TFD A 1999
Karel Škvrna MTB Šumava Riders B 1992
Jakub Filip SpectrumBike Racing B 1994
František Feferle SpectrumBike Racing E 1961
Olda Míka Hvězdný výběr D 1968
Jiří Šrejma Cykloservis Malát E 1948
Václav Novák GW JIHOTRANS D 1974
Kristýna Nováková GW JIHOTRANS Z 2004
Viktor Vodička Český Krumlov B 1991
Jan Dvořák SpectrumBike Racing C 1979
71 Jan Škoda SPSVD JISTEBNICE D 1973
207 Miroslav Joza SpectrumBike Racing A 1995
211 Lukáš Kuneš VSK Humanita Praha A 1998
215 Tomáš Kůrka Diablo Sport Český Krumlov B 1986
216 Michal Litvan IDDQD Mannschaft B 1989
220 Václav Pvoňka SpectrumBike Racing B 1985
234 Vladan Krátký Cyklo Jiřička D 1973
236 Robert Majer CK Kramolín C 1976
246 Jiří Voráček Ck Kramolín C 1979
247 Michael Baťka Diablo Sport Český Krumlov D 1971
249 Kamil Ježek Ck Kramolín D 1968
252 Jiří Kříž Cyklo Jiřička D 1968
263 Roman Tuma AC Sparta Praha Cycling Academy D 1965
271 Karel Majer Ck Kramolín E 2024
272 Zdeněk Peltan Cyklo Jiřička E 1959
273 Miloslav Šustr Ricohimpromat Tábor E 1945
373 Marek Šrejma Axon Sport Team C 1975
409 Filip Rejsek MX PARADISE C 1984
430 Robert Ploner RPR Římov C 1977
435 Jan Viktora Prodoli racing team C 1978
622 Roman Devera Galaxy CykloŠvec Stevens E 1961
665 Helena Foltová RPR Římov Z 1979