58 závodníků propozice

Lounská šestihodinovka a maraton - Registrace do závodu

Filtr kategorií:


Registrace uzavřena

Lounská šestihodinovka a maraton

Registrace do závodu byla otevřena od 5. září 08:00:00 do 16. listopadu 16:00:00.

Startovní číslo Jméno Příjmení Tým Kategorie Ročník Startovné
1 Monika Maláčová Dark Side Workout 6hŽ39 1982
2 Arndt Freymann FV Rot Weiß Preßnitztal M39 1987
3 Jan Tomášek Yellow Ribbon Run (Praha) M49 1976
4 Dalibor Muráň Ultrašnek, ČB M39 1985
6 Lenka Barochová SRTG Most 6hŽ39 1983
7 Zuzana Vítková Rozbehame Most 6hŽ59 1962
8 Martin Šandera BONBON M49 1976
9 Zdeněk Jahoda BK BĚKODO TEPLICE M49 1977
10 Vítězslav Buchal AK Duchcov M59 1969
11 Lukáš Havránek naHoru.tv, Prahaa M39 1987
12 Christof Mittendrein Wien 6hM49 1976
13 Jiří Vojar Postoloprty 6hM49 1974
15 Michal Janák AK Duchcov M49 1976
16 Pavel Poláček Praha 7 - Holešovice 6hM49 1973
17 Jana Šindlerová IThinkBeer, ČAU 6hŽ59 1969
18 Martin Šichan Acapulco Pool M39 1991
19 Jan Hubený SRTG Most 6hM49 1978
20 Pavel Štajnc BK Louny 6hM39 1984
23 Martin Kostlán Sweep Factory Team/SRTG Most 6hM39 1987
24 Jiřina Pecková Ústí nad Labem 6hŽ49 1973
33 Aleš Sedlák TJ Magla 6hM39 1988
35 Ctibor Kačer Run the World CZ M39 1982
39 Petra Cabalová Šneci v běhu 6hŽ39 1983
42 Alois Sečkár TJ Sokol Praha-Krč 6hM39 1988
44 Veronika Slavíková SRTG Most 6hŽ39 1988
46 Jana Fílová BK BĚKODO TEPLICE Ž49 1975
49 Věra Mrnková BK Louny Ž49 1972
51 Silvie Dědková Báječné ženy v běhu, Praha 6hŽ59 1970
53 Miroslav Bartoš BK Louny M60+ 1953
59 Václav Mensa Kyšice 6hM60+ 1959
61 Miroslav Pospíšek Praha 6hM60+ 1961
63 Miroslav Patera BK Louny M59 1963
67 Vladimír Chvátal Úvaly M59 1967
71 Petr Špičák Kozinec 6hM59 1971
72 Jan Přikryl AC Chotiměř 6hM49 1972
73 Miroslav Sapoušek Nexen Tire M49 1973
74 Petr Nejedlý Praha 5 M49 1974
75 Martin Mastný Řevnice 6hM49 1975
77 Michal Kučera Uhřínov 6hM49 1977
78 Rastislav Cabala Šneci v běhu 6hM49 1978
82 Věra Marešová Praha 6hŽ39 1982
83 Soňa Rybáčková MK Kladno 6hŽ39 1983
85 Erich Panitz STG Most 6hM39 1985
86 Michal Šulja Lesky's runners 6hM49 1974
87 Lukáš Baroch SRTG Most 6hM39 1987
88 Petr Barcal Loučná 956 / Most 6hM49 1979
89 Zdeněk Urban SRTG Most 6hM39 1989
94 Kateřina Kutílková SRTG Most 6hŽ39 1994
95 Michal Holub Praha 6 M59 1964
99 Rosťa Bolek Haka Racing Team 6hM59 1965
105 Pavel Zeman Tragéd team M60+ 1954
127 Josef Beránek Maratón klub Kladno M60+ 1958
215 Michal Rezek PIM Kings M59 1965
222 Hana Breburdová Maratón klub Kladno Ž60+ 1961
256 Miroslav Kucko Liberec M60+ 1958
551 Miroslav Vostrý MK Kladno M49 1977
633 Tomáš Ulma Praha M59 1964
691 Michael Turzynski 100 Marathon Club, Hannover M59 1968