propozice

Blatná 2021 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2021

24.07.2021 24. července - sobota

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoRočníkTýmCílZtrátaBody
11MD1SlaníkMartin1970Lapierre Plzeň
21MC2LacinaPetr1973CK Kramolín150
32MC3DoubekMiloš1981Čistý sport
41M44ProcházkaStanislav2004Roman Kreuziger Cycling Academy
53MC5UličnýVladimír1974Xelo
61M36ŠimečekDavid2005Cycling Academy Tábor
72M47ZoaitterRené2004Sport Races
84MC8PlechataRadek1977Velo club Tábor145
95MC9VoráčekJiří1979CK Kramolín141
106MC10RůtaJosef1976Axon Sport Team
111M?11LérViktor
122M?12ŠmídJiří
137MC13KřížMartin1973CK Fany Gastro Příbram
142MD14HalamkaJiří1964CK Kramolín138
151MA15ŠtemberkJáchym2000AC Sparta Praha
161MB16PechJan1989CK Fany Gastro Příbram
173MD17JehněVáclav1971Cykloklub Chýnov
188MC18KoprKarel1973Slavia Praha
192MB19StrieženecMartin1985
209MC20JiřinecJiří1981136
214MD21JežekKamil1968CK Kramolín135
223MB22NěmečekAleš1991Prompt 2 Servis150
232MA23MarekJan1998Slavia Praha
2410MC24MajerRobert1976CK Kramolín
2511MC25PlonerRobert1977RPR Římov134
264MB26VlachovskýMichal1987
2712MC27AckermannKamil1975Axon Sport Team
283MA28JozaMiroslav1995Kovo Belfín145
294MA29HajčiarMichael2002Kovo Belfín141
3013MC30BartosekJan1979
315MA31SmolaLukáš1992Galaxy Cyklo Švec Stevens138
3214MC32HolubecJakub1972Ski Nordic Mariánské Lázně
3315MC33JuráňKarel1974Diablo sport Český Krumlov133
345MD34KopáčPavel1967Axon Sport Team
351Z35DoležalováHana1977AC Sparta Praha132
362Z36SlaníkováNela2004RKCA
3716MC37PostránskýJan1972Ski Nordic Mariánské Lázně
385MB38BinderRichard1987136
393Z39FilipováKlára1995Kovo Praha
4017MC40JanečekMichal1980Jiko Čácha Sušice
411ME41BlažekJiří1961Ski Nordic Mariánské Lázně
426MA42VaněkJan1994
433M?43LubešPavel
447MA44KudlákTomáš1993Galaxy Cyklo Švec Stevens135
456MB45DychtlMichal1993134
462M346MaříkPetr2006Biketime Bulls Písek133
476MD47MatoušekBohumil1970CK Kramolín131
488MA48MenšíkMichael2002Slavia Praha
497MD49JánLuboš1962
508MD50KřížJiří1968Cykloextra Cannondale130
519MA51BačeJaroslav2002Diablo sport Český Krumlov132
5218MC52HlaváčJan1979Čistý sport129
534M?53JenknerLukášCK Jindřichův Hradec
5419MC54VopatJan1981Diablo sport Český Krumlov128
5510MA55FuhrmannGeronymo1995Axon Sport Team
5620MC56ZobalPetr1972Galaxy Cyklo Švec Stevens127
5721MC57PláničkaJaroslav1977Kovo Belfín126
587MB58LahovskýJan1986
599MD59ProcházkaAleš1970Kovo Praha
602ME60MajerKarel1956CK Kramolín125
614Z61NovákováVeronika1994Prodoli Racing Team124
6210MD62SmáhaKarel1967Cykloservis Malát
635Z63MatláškováJana1966Cyklo Jiřička123
6422MC64NovákVladimír1972Hůrka122
6511MD65HledíkJiří1963Slavia Praha
6612MD66ŠímaMiroslav1963CK Kramolín
673ME67RoučaKarel1951Slávie K. Vary
6823MC68CarikDaniel1975Cykloservis Malát
694ME69VopatJan1954Diablo sport Český Krumlov121
705ME70PeltanZdeněk1959Cyklo Jiřička120
716ME71KalousekJosef1956Cykloservis Malát
7213MD72SýkoraJan1966Sport Races119
737ME73ŠrejmaJiří1948Axon Sport Team118
748ME74ŠeflJosef1951Axon Sport Team
7524MC75LöblRichard1979Axon Sport Team
766Z76FoltováHelena1979RPR Římov117
7725MC77MüllerVáclav1981HO Vychlemtal
789ME78ŠrotRadek1949Český Krumlov
7914MD79NeščákJán1967Cykloservis Malát
8010ME80JůzaMiloslav1953Cykloservis Malát
818MB81MrázLuděk1990Cykloservis Malát
8211ME82ŠimonMilan1952Cykloservis Malát
DNFM383KudweisVít2005CK Fany Gastro Příbram

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 CK Kramolín 150 + 141 + 138 429
2 Kovo Belfín cyklo team 145 + 141 + 126 412 -17
3 Galaxy CykloŠvec Stevens 138 + 135 + 127 400 -29
4 Diablo sport Český Krumlov 133 + 132 + 128 393 -36
5 RPR Římov 134 + 117 251 -178
6 Cyklo Jiřička 123 + 120 243 -186
7 PROMPT 2 Servis 150 150 -279
8 Velo club Tábor 145 145 -284
9 ZZKLRN 136 136 -293
10 Mondraker Racing Team 133 133 -296
11 AC Sparta Praha 132 132 -297
12 CYKLOEXTRA CANNONDALE 130 130 -299
13 Čistý Sport racing team 129 129 -300
14 Prodoli Racing Team 124 124 -305
15 Hůrka 122 122 -307
16 SportRaces Cycling Team 119 119 -310
17 Axon sport team 118 118 -311