propozice

Časovka Kájov 2022 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2022

24.04.2022 24. dubna - neděle

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoRočníkTýmCílZtrátaBody
11C227BelfínJiří1975KOVO BELFÍN cyklo team00:18:55150
21B214BoubalMartin1984Hello CTW00:18:58+0:00:03150
31A203FilipJakub1994Spectrum Bike Racing00:19:22+0:00:27145
42C228DoubekMiloš1981Spectrum Bike Racing00:19:57+0:01:02145
52A212VochoskaJan1999CK Příbram Fany Gastro00:20:01+0:01:06141
63C241PrůchaBedřich1973SPORT IMPORT00:20:10+0:01:15141
73A209KoblicRadek1993Hello CTW00:20:12+0:01:17138
81MJ312ProcházkaStanislav2004Lapierre Plzeň00:20:22+0:01:27
94C244ViktoraJan1978Prodoli Racing Team00:20:23+0:01:28138
101D250JiřičkaMiroslav1972Cyklo Jiřička Litvínovice00:20:25+0:01:30136
115C243VávraMarek1976Sport-bike Strakonice00:20:32+0:01:37135
126C305JanůMartin1974Silný tým Uničov00:20:38+0:01:43
132D263TůmaRoman1965AC Sparta Praha Cykloakademie00:20:40+0:01:45134
143D249JežekKamil1968CK - Kramolín00:20:43+0:01:48133
152MJ311KlicmanAdam2004CK Gastro Fany Příbram00:20:54+0:01:59
167C306KřížMartin1973Hasiči Kuní00:20:55+0:02:00
174A205GrošekFilip1994PRODOLI Racing Team00:20:58+0:02:03136
183MJ304FaltýnekJan2006ČEZ Cyklo Team Tábor00:21:03+0:02:08
195A315VítůJosef1995Eurofoam Sport Team00:21:03
206A210KudlákTomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens00:21:09+0:02:14135
212B223StudenovskýKarel1983PK sport00:21:17+0:02:22134
223B216LitvanMichal1989IDDQD00:21:21+0:02:26133
238C231HorkýDavid1973RC-H 1919 Nürnberg00:21:27+0:02:32132
244B225ZikmundPetr1983Hello CTW00:21:31+0:02:36132
255B322HolickýTomáš1988Mojekolo.cz00:21:34+0:02:39
269C303MašekPetr1982Varta00:21:38+0:02:43
2710C245VopatJan1981Diablo sport Český Krumlov00:21:39+0:02:44131
284D253MatoušekBohumil1970CK Kramolín00:21:40+0:02:45130
2911C234KrátkýVladan1973Cyklo Jiricka00:21:46+0:02:51129
307A317LolacherTomáš2003Český Krumlov00:21:59+0:03:04
315D257PechoušMiroslav1966SB Cyklo Olympia00:22:00+0:03:05128
326D247BaťkaMichael1971Diablo sport Český Krumlov00:22:03+0:03:08
3312C232JuráňKarel1974Diablo sport Český Krumlov00:22:07+0:03:12126
3413C240PlonerRobert1977RPR Římov00:22:09+0:03:14125
3514C236MajerRobert1976CK Kramolín00:22:16+0:03:21124
367D314KrbecTomáš1969Diablo Český Krumlov00:22:16
376B321HomolkaTomáš1987Hluboká nad Vltavou00:22:17+0:03:22
3815C302ČížekFrantišek1976Eurybia YC00:22:23+0:03:28
398A207JozaMiroslav1995KOVO BELFÍN cyklo team00:22:27+0:03:32131
4016C229DvořákJan1979Spectrum Bike Racing00:22:28+0:03:33122
417B301HoššoMartin1983Gymnázium Voděratská00:22:33+0:03:38
429A202DychtlMichal1993Galaxy Cyklošvec Stevens00:22:34+0:03:39130
438D256OkruhlicaPetr1969CKKV Praha00:22:43+0:03:48121
441H308ZadákováKlára1988SportRaces Cycling Team00:22:52+0:03:57
4517C310KořenskýJan1980CYCLING ACADEMY TÁBOR00:22:53+0:03:58
4618C237MikukulášekMichal1981CK Kramolín00:23:09+0:04:14
479D318KloubMartin1967Trauma CB00:23:25+0:04:30
4819C307VejtasaLibor1974Bohumilice00:23:27+0:04:32
4920C238PláničkaJaroslav1977Kovo Belfín cyklo team00:23:43+0:04:48119
508B320KukrálTomáš1990Trauma CB00:23:46+0:04:51
512H282RandováIveta1972CK Kramolín00:23:48+0:04:53118
521E269KlabouchJan1959AC Sparta cykl. akademy00:23:58+0:05:03117
5310D254MíkaOldřich1968Galaxy CykloŠvec Stevens00:24:13+0:05:18
549B215KůrkaTomáš1986Rohde Schwarz00:24:28+0:05:33129
552E274VopatJan1954Diablo sport Český Krumlov00:24:30+0:05:35116
5611D261ŠímaJan1970PROMPT 2 SERVIS00:24:43+0:05:48115
5712D255NovákVladimír1972Hůrka00:25:36+0:06:41114
583E272PeltanZdeněk1959Cyklo Jiřička00:25:45+0:06:50113
594E271MajerKarel1956CK Kramolín00:25:47+0:06:52112
603H319KloubováKateřina1981Trauma CB00:25:52+0:06:57111
614MJ309KořenskýJan2009CYCLING ACADEMY TÁBOR00:25:58+0:07:03
6221C300VelekKarekl1974Husinec00:26:02+0:07:07
634H276BaarováPetra1998Spectrum Bike Racing00:26:06+0:07:11110
645H275AdámkováDana1980Diablo sport Český Krumlov00:26:08+0:07:13109
656H279MatláškováJana1966Cyklo Jiřička00:26:16+0:07:21108
667H278FoltováHelena1979RPR Římov00:26:21+0:07:26107
678H281PlzenskáŠárka1989UNITOP ČR00:26:44+0:07:49106
685E268JiříkZdeněk1959Bikesport Mohelnice00:27:06+0:08:11105
6922C316RajčarRoman1977Prachatice00:27:33+0:08:38
7010B217MlynářJan1988Cyklo Jiřička00:28:08+0:09:13128
7110A211KunešLukáš1995VSK Humanita Praha00:30:12+0:11:17127
726E270KlímaVáclav1945Cyklo Velešín00:32:51+0:13:56104
739H323VejvodováPavlína1989SCK Asteria Dubí00:38:46+0:19:51
745MJ313ŠejnaRoman1990SCK Asteria Dubí00:43:35+0:24:40

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Hello CTW 150 + 138 + 132 420
2 Spectrum Bike Racing 145 + 145 + 122 412 -8
3 Kovo Belfín cyklo team 150 + 131 + 119 400 -20
4 Cyklo Jiřička 136 + 129 + 128 393 -27
5 CK Kramolín 133 + 130 + 124 387 -33
6 Diablo sport Český Krumlov 131 + 126 + 116 373 -47
7 Prodoli Racing Team 138 + 136 274 -146
8 Galaxy CykloŠvec Stevens 135 + 130 265 -155
9 AC Sparta Praha 134 + 117 251 -169
10 RPR Římov 125 + 107 232 -188
11 CK Příbram Fany Gastro 141 141 -279
11 Sport Import 141 141 -279
13 Sport-bike Strakonice 135 135 -285
14 PK sport 134 134 -286
15 IDDQD 133 133 -287
16 RC-H 1919 Nürnberg 132 132 -288
17 Rohde & Schwarz 129 129 -291
18 SB Cyklo Olympia 128 128 -292
19 VSK Humanita Praha 127 127 -293
20 CKKV Praha 121 121 -299
21 PROMPT 2 Servis 115 115 -305
22 Hůrka 114 114 -306
23 Trauma CB 111 111 -309
24 UNITOP ČR 106 106 -314
25 Bike sport Mohelnice 105 105 -315