propozice

Choustník Race 2023 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2023

28.05.2023 28. 5. 2023 - neděle

Filtr kategorií:

92 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkCílZtrátaBody
11MA218FialaPetrXeelo Cycling Team199502:17:48
22MA204BakusTomášČEZ Cyklo Team Tábor199802:17:49+0:00:01
33MA285MontiAlbertoUCC200402:17:49
41MB207BoubalMartinHello CTW198402:17:49
54MA249KohoutMartinCK Příbram Fany Gastro199802:17:50+0:00:02
65MA224GdulaTomášTFD199702:17:50
76MA308ProcházkaStanislavLapierre Plzeň200402:17:52+0:00:04
82MB248KoblicRadekHello CTW199302:17:52
93MB209BrabecDanielDabra Invest198402:17:52
107MA317SlaníkMartinLapierre Plzeň197002:17:53+0:00:05
114MB304PísařJanCycle Experts198802:17:53
128MA254KorbelMatyášLokomotiva Beroun200702:17:53
139MA219FilipJakubSpectrumBike Racing199402:18:03+0:00:15165
145MB251KollertMichalXeelo Cycling Team198402:18:11+0:00:23
1510MA319ŠejstalOndřejUCC200402:18:17+0:00:29
166MB295PajerOndřejKuřim198902:18:47+0:00:59
1711MA243KlicmanAdamCK Příbram Fany Gastro200402:20:07+0:02:19
1812MA309PurnochMatyášRexonix Kovo Praha200602:20:48+0:03:00
1913MA284ModlitbaVojtěchH.M.SPORT Český Krumlov199602:21:08+0:03:20
207MB288NěmečekAlešPROMPT 2 Servis199102:21:09+0:03:21160
218MB299PechJan198902:21:16+0:03:28
2214MA257KoubaOndřejTA3199902:21:17+0:03:29
2315MA349VikMatějČEZ cyklo team Tábor200402:23:53+0:06:05
249MB305PísařVojtěchCycle Experts199202:23:54+0:06:06
2516MA252KonopásekTomášÚstecké centrum cyklistiky200202:24:24+0:06:36
2610MB264KvětoňJiříSTRENGTH FOR CYCLISTS198902:27:25+0:09:37
2717MA311RaichelMikulášUCC200202:28:44+0:10:56
2811MB313RejsekFilipMX PARADISE198402:28:44155
2912MB242KindlLukášCycology BikeCulture199002:28:45+0:10:57
3013MB208BoudaJanSPECTRUM BIKE RACING TEAM199102:28:53+0:11:05
3118MA301PešiceMatoušOUTFINDO199802:28:55+0:11:07
3214MB358WolfJanUCC198902:29:05+0:11:17
3315MB351VlachovskýMichalMirošovice198702:29:08+0:11:20
3416MB230KalaJiříCK Příbram Fany Gastro198702:29:29+0:11:41
3517MB269LitvanMichalIDDQD198902:29:40+0:11:52152
3618MB341VáchaJaroslavPísek199202:30:03+0:12:15
3719MB233HráskýTomášPraha198402:31:10+0:13:22
3820MB210BrádleTomášTB199002:31:13+0:13:25
3921MB241KerplLukášCK Vinohradské Šlapky198502:33:15+0:15:27150
4022MB331ŠťastnýJakubČeský Krumlov198902:33:17+0:15:29149
4123MB217DychtlMichalGalaxy CykloŠvec Stevens199302:35:48+0:18:00148
4219MA238JozaMiroslavSpectrumBike Racing199502:36:04+0:18:16147
4324MB352VodičkaViktorCycle Experts JH199102:36:09+0:18:21146
4425MB261KudlákTomášGalaxy CykloŠvec Stevens199302:37:06+0:19:18145
4520MA213DanhelJanCOFFEEDENT CYCLING TEAM200402:37:45+0:19:57
4626MB228HolickýTomášHello CTW198802:40:43+0:22:55
4721MA303PinkavaFrantišekStark cycling team200402:43:36+0:25:48
4827MB340UrbanDanStark Cycling Team198402:43:54+0:26:06
4928MB335ŠustákTomášPraha198802:44:02+0:26:14
5029MB337TomíčekLuboš198602:44:11+0:26:23
5122MA255KordaMichal#TEAMFNKS200302:44:28+0:26:40
5223MA296PapáčekAleš ManuelFNKS200302:47:01+0:29:13
5330MB263KvasničákMiroslavGalaxy CykloŠvec Stevens199302:53:48+0:36:00144
5424MA347VeseloušFilip199502:56:46+0:38:58
5531MB262KůrkaTomášDiablo sport Český Krumlov198602:56:57+0:39:09143
5625MA320ŠimečekDavidCycling Academy Tábor2004- 1 kolo+0:00:17
5732MB283MlynářJanCyklo Jiřička1988- 1 kolo+0:01:02142
5833MB356VrchotaPetrPoděbrady1989- 1 kolo+0:01:29
DNFMA240KaislerJanSportraces Team2002-2:17:48
DNFMA291NovotnýTomáš1995
DNFMA338TruhlářJosefPREMIUM HOTEL Znojmo1996
DNFMA343VavrekOtoOUTFINDO Cycling Team2002
DNFMA364LehockýPavelGS cyklo team Jistebnice1997
DNFMA365TomanPavelSTEVENS Cyklošvec Písek2005
DNFMB202AndreasDominikTA31993
DNFMB229HomolkaTomášJhahimess1987
DNFMB279MikolášekJanAlpha Solar cycling Team1993
DNFMB312RatajFilip1991
DNFMA211BucharMichaelM.B.B.1999

62 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkCílZtrátaBody
11MC214DoubekMilošSpectrumBike Racing198101:35:36165
22MC355VoráčekJiříCK Kramolín197901:35:37+0:00:01160
33MC232HorváthMiroslavAC Sparta Praha cycling akademie197601:35:37
41M4339UherDavidČEZ cyklo team Tabor200501:35:37
52M4286NágrOndřejCycling Academy Tábor200601:35:39+0:00:03
61MD266LacinaPetrCK Kramolín197301:35:39
72MD235JežekKamilCK Kramolín196801:35:40+0:00:04155
84MC361ZikmundPetrHello CTW198301:35:40152
95MC306PlechataRadekVelo club Tábor197701:35:40150
103MD231HorkýDavidRC-H 1919 Nürnberg197301:35:40149
114MD315RendlJaroslavDexter Cycling197301:35:41+0:00:05
125MD236JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička197201:35:42+0:00:06148
136MD333ŠulcDavidDexter Cycling197301:35:45+0:00:09
146MC307PlonerRobertRPR Římov197701:35:46+0:00:10147
157MC350ViktoraJanProdoli Racing Team197801:35:48+0:00:12146
168MC274MajerRobertCK Kramolín197601:35:56+0:00:20145
179MC272MacháčekPavel198101:36:01+0:00:25
1810MC360ZavadilLiborCyklo Atom197501:36:06+0:00:30
1911MC342VávraMarekSportBike Strakonice197601:36:12+0:00:36144
2012MC282MillerMilanTama Královice198201:36:19+0:00:43
2113MC205BelfínJiříSpectrum Bike197501:38:02+0:02:26143
227MD259KrátkýVladanCyklo Jiricka197301:38:09+0:02:33142
2314MC227HlaváčJanČistý Sport197901:40:56+0:05:20141
248MD225HalamkaJiříCK Kramolín196401:43:05+0:07:29140
251ME212BurdaLubomírLapierre Plzeň196001:43:05
2615MC215DvořákJanSpectrumBike Racing197901:43:07+0:07:31139
272ME344VejvodaJosefAC Sparta Praha196301:43:09+0:07:33
2816MC318StudenovskýKarelPK sport198301:45:28+0:09:52
299MD366KorčakDavidCyklo Jiřička197101:46:01+0:10:25138
3017MC265LacinaJanProdoli Racing team198001:46:05+0:10:29
3118MC206BeránekMilanVarta198101:46:15+0:10:39
3219MC239JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov197401:46:17+0:10:41137
3310MD294PacovskýTomášDexter Cykling197201:46:18+0:10:42
343ME326ŠmídLuděkLehká dětská kola & Cyklovrakoviště196201:46:19+0:10:43136
3520MC226HankoTomášalltraining.cz198001:46:19
3611MD297PávTomášREXONIX KOVO PRAHA197101:46:20+0:10:44
3721MC322ŠindelárLadislavStark cycling team197601:46:24+0:10:48
3812MD310RabaTomášProdoli Racing team196501:46:28+0:10:52
394ME222FeferleFrantišekSpectrumBike Racing196101:46:48+0:11:12135
4022MC330ŠťástkaViktor197501:47:13+0:11:37
4123MC250KolínPavelJoko cykloteam Vysoký Chlumec197701:47:28+0:11:52
4213MD292OkruhlicaPetrCKKV Praha196901:50:27+0:14:51134
4314MD244KloubMartinTrauma CB196701:50:29+0:14:53
4424MC216DvořákJiříMladá Vožice197501:51:07+0:15:31
4515MD280MílJirkaMONDRAKER Racing team196601:53:37+0:18:01
4625MC329ŠtancMilanCFC Kladno197601:53:38+0:18:02
475ME270LukešPavelCTW196301:53:38
486ME253KopeckýPetrSTARK CYCLING TEAM195701:53:40+0:18:04
491ZA256KošecováMiroslavaČistý Sport198401:53:45+0:18:09133
5016MD246KlůfaPetr197001:55:49+0:20:13
5126MC276MarekDavidAgro Kolín197501:57:35+0:21:59
521ZB389LenemayerJanaLiV cycling198301:57:37+0:22:01
537ME354VopatJanDiablo sport Český Krumlov195401:57:40+0:22:04132
548ME223FučíkJosefRohozec Amix Team195401:57:41+0:22:05
5517MD348VeselýPavelTFRUN197001:57:42+0:22:06
569ME273MajerKarelCk Kramolín195601:57:43+0:22:07131
572ZB277MatláškováJanaCyklo Jiřička196601:57:51+0:22:15130
5810ME278MichalecMiroslavSlavia Dvorce196101:58:18+0:22:42
593ZB245KloubováKateřinaTrauma CB198101:58:19+0:22:43
6018MD258KoubaTomášCyklo Jiřička196901:59:00+0:23:24
6127MC334ŠůnaMartin198301:59:22+0:23:46
624ZB201AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov198002:01:15+0:25:39129
6328MC346VelekKarelHusinec197402:03:06+0:27:30
645ZB221FoltováHelenaRPR Římov197902:03:35+0:27:59128
6519MD289NovákVladimírHůrka197202:06:47+0:31:11127
6629MC328ŠrejmaMarekAxon sport team197502:07:41+0:32:05126
672ZA290NovákováNikolaJH Cycling199802:10:07+0:34:31
6811ME203BacilLadislavMladá Vožice196302:13:51+0:38:15
6912ME300PeltanZdeněkCyklo Jiřička195902:19:22+0:43:46125
7013ME327ŠrejmaJiříCykloservis Malát194802:33:33+0:57:57124
713ZA383TruhlářováEliškaPremium Hotel Znojmo198502:34:19+0:58:43
721T345VejvodováPavlínaSCK Asteria Dubí1989- 1 kolo-0:06:35
732T363ŠejnaRomanSCK Asteria Dubí1990- 1 kolo-0:03:58
7414ME378ŠustrMiloslavRicoh Impromat Tábor1945- 1 kolo+0:08:04123

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 SpectrumBike Racing 165 + 165 + 147 477
2 CK Kramolín 160 + 155 + 145 460 -17
3 Galaxy CykloŠvec Stevens 148 + 145 + 144 437 -40
4 Cyklo Jiřička 148 + 142 + 142 432 -45
5 Diablo sport Český Krumlov 143 + 137 + 132 412 -65
6 RPR Římov 147 + 128 275 -202
7 Čistý sport 141 + 133 274 -203
8 PROMPT 2 Servis 160 160 -317
9 MX PARADISE 155 155 -322
10 CTW Cycling 152 152 -325
10 IDDQD 152 152 -325
12 CK Vinohradské Šlapky 150 150 -327
12 Velo club Tábor 150 150 -327
14 RC-H 1919 Nürnberg 149 149 -328
14 česky krumlov 149 149 -328
16 Prodoli Racing Team 146 146 -331
17 Lehká dětská kola 136 136 -341
18 CKKV Praha 134 134 -343
19 Hůrka 127 127 -350
20 Axon Sport Team 126 126 -351
21 Ricohimpromat Tábor 123 123 -354