www

Kozí Prd, silniční závod - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2024

02.06.2024 2. června - neděle

Filtr kategorií:

67 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoRočníkTýmCílZtrátaBody
11MC208DoubekMiloš1981SpectrumBike Racing01:44:29
21MB209FilipJakub1994SpectrumBike Racing01:44:30+0:00:01
31MA254PavlišenPetr1999TFD01:44:47+0:00:18
42MA234KohoutJaromír2005AC Sparta Praha01:46:31+0:02:02
52MB232KoblicRadek1993CTW Cycling01:46:33+0:02:04
61MD262SlaníkMartin1970Lapierre Plzeň01:46:34+0:02:05
73MA231KobesLukáš1996GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team01:46:36+0:02:07
84MA282ŠubrtJan2001Bike club Klatovy01:47:02+0:02:33
95MA218HladíkPetr2005AC Sparta Praha01:47:06+0:02:37
102MC260ReehJiří1980Galaxy CykloŠvec Stevens01:47:21+0:02:52
113MB289VodákMartin1987Integray L27 Cycling Team01:47:24+0:02:55
124MB274ŠkvrnaKarel1992MTB Šumava Riders01:47:24
133MC256PlechataRadek1977SpectrumBike Racing01:48:56+0:04:27
142MD259PrůchaBedřich1973Sport Import01:49:22+0:04:53
153MD296JiřičkaMiroslav1972Cyklo Jiřička Litvínovice01:50:04+0:05:35
164MD230KobesMiroslav1970Velosport Domažlice01:51:17+0:06:48
174MC204BelfínJiří1975SpectrumBike Racing01:51:38+0:07:09
185MC245MajerRobert1976CK Kramolín01:51:59+0:07:30
195MD222JandaTomáš1972Cyklo ATOM01:52:11+0:07:42
206MC252MrskošVáclav1977Akademie cyklistických sportů01:53:22+0:08:53
216MA298JenknerLukáš2003SpectrumBike Racing01:53:46+0:09:17
226MD225JežekKamil1968CK Kramolín01:54:04+0:09:35
235MB295ŠťastnýJakub1989Diablo sport Český Krumlov01:54:34+0:10:05
247MD286TemniakJiří1974Lapierre Plzeň01:55:08+0:10:39
256MB205BrlicaPavel1993SK indisponovaní běžci01:55:37+0:11:08
267MA226JohánekDalibor2005AC Sparta Praha Cycling01:55:47+0:11:18
277MC291VoráčekJiří1979CK Kramolín01:57:27+0:12:58
288MD242LacinaPetr1973CK Kramolín01:57:59+0:13:30
299MD235KopáčPavel1967Axon Sport Team01:58:10+0:13:41
308MC292VyletaRadek1982CK Kramolín01:58:21+0:13:52
317MB270SvobodaVladimír1987CK Kramolín01:58:23+0:13:54
329MC223JasanLukáš1980Velosport Domažlice01:58:35+0:14:06
331ME211HalamkaJiří1964CK Kramolín02:00:40+0:16:11
3410MC203BaierJiří1984AC Sparta Praha02:01:10+0:16:41
3511MC264SovaOndřej1981MTB Šumava Riders02:01:22+0:16:53
368MB290VodičkaViktor1991Diablo Sport Český Krumlov02:01:45+0:17:16
3710MD257PospíšilPetr1968Axon sport team02:05:43+0:21:14
389MB224JežekLukáš1990CK Kramolín02:09:08+0:24:39
3911MD227JuráňKarel1974Diablo sport Český Krumlov02:10:33+0:26:04
4010MB239KudlákTomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens02:13:41+0:29:12
4112MC261ŘehořPetr1981Poběžovice02:15:14+0:30:45
4213MC206CarikDaniel1975Cykloservis Malát02:16:14+0:31:45
4314MC250MikulášekMichal1981CK Kramolín02:21:27+0:36:58
441MJ251MrázekJakub2006SK Paseky02:21:45+0:37:16
4512MD263SmáhaKarel1967Cykloservis Malát02:22:12+0:37:43
4615MC237KorousTomáš1975Axon sport team02:22:12
472ME229KalousekJosef1956Cykloservis Malát02:27:35+0:43:06
481ZB201AdámkováDana1980Diablo sport Český Krumlov02:27:39+0:43:10
4916MC277ŠrejmaMarek1975Axon Sport Team02:28:06+0:43:37
5013MD219HladíkPetr1969AC Sparta cycling02:34:53+0:50:24
513ME272ŠímaMiroslav1963CK Kramolín02:35:52+0:51:23
524ME233KobylkaPetr1959CK STAVMAL Klatovy02:36:31+0:52:02
5311MB285TančouzOndřej1985CK Kramolín02:36:42+0:52:13
545ME283ŠvajcrMiroslav1964CK Kramolín02:37:25+0:52:56
551ZA202BaarováPetra1998SpectrumBike Racing02:45:52+1:01:23
561MF271ŠeflJosef1951Axon Sport Team02:47:58+1:03:29
576ME244LukačišinMilan1955Cykloservis Malát02:53:56+1:09:27
5814MD253NeščákJán1967Cykloservis Malát03:01:52+1:17:23
592MF278ŠrejmaJiří1948Cykloservis Malát03:01:59+1:17:30
603MF241LacinaJiří1950CK Kramolín03:07:36+1:23:07
614MF228JůzaMiloslav1953Cykloservis Malát03:14:46+1:30:17
628MA240KunešLukáš1998VSK Humanita Praha03:14:56+1:30:27
635MF273ŠimonMilan1952Cykloservis Malát- 1 kolo+1:19:27
DNFMB207ČernýRadek1989Cyklo ATOM-1:44:29
DNFMA297ZahradníkMatěj1997Bike Team Stupno