propozice

Lázeňské kritérium Konstantinovy Lázně - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2024

27.04.2024 27. dubna - sobota

Filtr kategorií:

A, B, C a junioři

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoRočníkTýmCílZtrátaBody
11MA12ŠubrtJan2001Bike club Klatovy
22MA13PavlišenPetr1999TFD
31MC5BelfínJiří1975SpectrumBike Racing
42MC33BrabecDaniel1984Dabra Invest
53MC9VoráčekJiří1979CK Kramolín
61MB19ŠkvrnaKarel1992MTB Šumava Riders
74MC28AckermannKamil1975Axon Sport Team
82MB17DychtlMichal1993Galaxy CykloŠvec Stevens
95MC6MajerRobert1976CK Kramolín
106MC1VyletaRadek1982CK Kramolín
117MC8LacinaPetr1973CK Kramolín
123MA15FischerDominik1997DNA Bike Center
131MJ3HalířŠimon2007Bike club Klatovy
144MA37VodaJan1997Plzeň- 1 kolo
158MC4BaierJiří1984AC Sparta Praha- 1 kolo
163MB32TvaroužekTom1991Alisy Sport Team- 1 kolo
175MA16FuhrmannGeronymo1995Axon Sport Team- 1 kolo
184MB31NovákFilip1992- 1 kolo
199MC24KaftanFrantišek1978Axon sport team- 1 kolo
205MB20JežekLukáš1990CK Kramolín- 1 kolo
2110MC23MatyašMarek1982KOTLINA GP- 1 kolo
226MA11KalivodaLukáš2003Cykloservis Malát- 1 kolo
237MA10TotzauerFilip2005Bike Team Stupno- 2 kola
2411MC25PíšaVáclav1978Cyklo Team Cirkl České Budějovice- 2 kola
252MJ7SchmidProkop2009Bike Club Město Touškov- 2 kola
2612MC30KorousTomáš1975Axon sport team- 2 kola
276MB22TančouzOndřej1985CK Kramolín- 2 kola
2813MC27CarikDaniel1975Cykloservis Malát- 3 kola
297MB21MrázLuděk1990Cykloservis Malát- 4 kola
308MA14KunešLukáš1998VSK Humanita Praha- 4 kola
3114MC36KorčakDavid1971Cyklo Jiřička- 5 kol

D, E, F a ženy A, B

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoRočníkTýmCílZtrátaBody
11MD5-2HorkýDavid1973RC-H 1919 Nürnberg
22MD50-2RendlJaroslav1973Dexter Cycling
31ME4-2ŠmídLuděk1962Lehká dětská kola
43MD6-2JuráňKarel1974Diablo sport Český Krumlov
54MD14-2KopáčPavel1967Axon Sport Team
62ME1-2HalamkaJiří1964CK Kramolín
73ME20-2KrummerRadoslav1958Slavia Karlovy Vary
85MD10-2MatoušekBohumil1970CK Kramolín
96MD34-2ŠestákMartin1969
107MD12-2PospíšilPetr1968Axon Sport Team
111ZB29-2MatouškováIveta1972CK Kramolín- 1 kolo
121ZA31-2MajerováSára2005CK Kramolín- 1 kolo
138MD13-2SmáhaKarel1967Cykloservis Malát- 1 kolo
149MD11-2PostránskýJan1972Ski Nordic Mariánské Lázně- 1 kolo
154ME21-2MajerKarel1956CK Kramolín- 1 kolo
162ZB32-2AdámkováDana1980Diablo sport Český Krumlov- 1 kolo
175ME16-2ŠímaMiroslav1963CK Kramolín- 2 kola
1810MD15-2NeščákJán1967Cykloservis Malát- 2 kola
196ME22-2KalousekJosef1956Cykloservis Malát- 2 kola
207ME23-2LukačišinMilan1955Cykloservis Malát- 2 kola
211MF27-2LacinaJiří1950CK Kramolin- 2 kola
228ME17-2DeveraRoman1961Galaxy CykloŠvec Stevens- 2 kola
232MF26-2ŠeflJosef1951Axon Sport Team- 2 kola
243MF28-2ŠrejmaJiří1948Cykloservis Malát- 3 kola
2511MD35-2MatoušekJan1983Lacina Team- 3 kola
264MF24-2JůzaMiloslav1953Cykloservis Malát- 3 kola
2712MD3-2JežekKamil1968CK Kramolín- 3 kola
285MF25-2ŠimonMilan1952Cykloservis Malát- 4 kola