MČR SAC 2022, Vimperk, kritérium - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2022

15.07.2022 15. července - pátek

Filtr kategorií:

Muži A 19-29 let

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkBody
11MAMA10KoblicRadek (29 b.)Hello CTW (JAL)1993150
22MAMA3FilipJakub (28 b.)SpectrumBike Racing (JAL)1994145
33MAMA14MirovskýPetr (14 b.)LAWI Stars - GIANT (UAC)1995
44MAMA5GrambličkaMatouš (7 b.)Hello CTW (JAL)1994141
55MAMA4GlogarJaroslav (6 b.)Cyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC)1993
66MAMA7ChovanecDavid (3 b.)FORCE KCK Zlín (SPAC)1995
77MAMA9KaislerJan (1 b.)SpectrumBike Racing (JAL)2002138
88MAMA6GrošekFilip (1 b.)PRODOLI racing team (JAL)1994136
99MAMA11KudlákTomáš (0 b.)Galaxy CykloŠvec Stevens (JAL)1993135
1010MAMA2DychtlMichal (0 b.)Galaxy CykloŠvec Stevens (JAL)1993134
1111MAMA1BlaťákPetr (0 b.)Cyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC)1995
1212MAMA13KwašnýŠimon (0 b.)KILPI RACING TEAM (SPAC)2003
1313MAMA8JozaMiroslav (0 b.)Kovo Belfín cyklo team (ZAL)1995133
1414MAMA12KunešLukáš (0 b.)VSK Humanita Praha (JAL)1995132

Muži B 30-39 let

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkBody
11MBMB5NovotnýOldřich (36 b.)Hello CTW (JAL)1991150
22MBMB7ZikmundPetr (23 b.)Hello CTW (JAL)1983145
33MBMB2BoubalMartin (17 b.)Hello CTW (JAL)1984141
44MBMB3CuplThomas (13 b.)Xeelo Cycling Team (UAC)1983
55MBMB1BaierJiří (0 b.)AC Sparta Praha Cycling akademie (UAC)1984
66MBMB4KůrkaTomáš (0 b.)Rohde & Schwarz (JAL)1986138

Muži C 40-49 let

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkBody
11MCMC4DoubekMiloš (23 b.)SpectrumBike Racing (JAL)1981150
22MCMC25VoráčekJiří (17 b.)CK Kramolín (JAL)1979145
33MCMC9HorváthMiroslav (11 b.)AC Sparta Praha Cycling akademie (UAC)1976
44MCMC8HorkýDavid (10 b.)RC-H 1919 Nürnberg (JAL)1973141
55MCMC20RydvalMichal (8 b.)AC Sparta Praha Cycling akademie (UAC)1974
66MCMC11JonášekJan (7 b.)Active Tour Team (UAC)1975
77MCMC23VlkKarel (7 b.)CK Kramolín (SAL)1980
88MCMC19PlechataRadek (3 b.)Velo club Tábor (JAL)1977138
99MCMC16MajerRobert (2 b.)CK Kramolín (ZAL)1976136
1010MCMC22VávraMarek (1 b.)Sport-bike Strakonice (JAL)1976135
1111MCMC17MikulášekMichal (0 b.)CK Kramolín (ZAL)1981134
1212MCMC21StránskýJiří (0 b.)Active Tour Team (UAC)1981
1313MCMC26ProkešStanislav (0 b.)Cyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC)1968
1414MCMC14KokoškaPavel (0 b.)Decathlon Cycling Czech Team (JAL)1978133
1515MCMC7HlaváčJan (0 b.)Čistý Sport (JAL)1979132
1616MCMC24VopatJan (0 b.)Diablo sport Český Krumlov (JAL)1981131
1717MCMC2DohnalTomáš (0 b.)Cyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC)1980
1818MCMC18MillerMilan (0 b.)Tama Královice (UAC)1982

Muži D 50-59 let

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkBody
11MDMD8JiřičkaMiroslav (33 b.)Cyklo Jiřička Litvínovice (JAL)1972150
22MDMD13OnderkaMilan (15 b.)Yogi Racing Team Ostrava (SPAC)1972
33MDMD1BukačRoman (13 b.)Unlimited KM Trading CZ (UAC)1971
44MDMD3GaluškaTomáš (6 b.)FORCE KCK Zlín (SPAC)1970
55MDMD2DvořáčekMartin (6 b.)Cycling BRNO (SPAC)1971
66MDMD12MíkaOldřich (4 b.)Galaxy CykloŠvec Stevens (JAL)1968145
77MDMD4HalamkaJiří (3 b.)CK Kramolín (JAL)1964141
88MDMD19VyhnálekMichal (3 b.)SK Favorit Bílina (SAL)1972
99MDMD7JežekKamil (1 b.)CK Kramolín (JAL)1968138
1010MDMD16TajčJan (0 b.)Tama Královice (UAC)1968
1111MDMD5HolovejJan (0 b.)Active Tour Team (UAC)1972
1212MDMD18VrbkaTomáš (0 b.)Cyklo ATOM (UAC)1965
1313MDMD11MatoušekBohumil (0 b.)CK Kramolín (ZAL)1970136
1414MDMD14PacovskýTomáš (0 b.)Dexter Cykling (UAC)1972
1515MDMD10KubalaJosef (0 b.)Cyklotým Havířov 2 (SPAC)1970
1616MDMD9KorčakDavid (5 b.)Cyklo Jiřička (JAL)1971135
1717MDMD17VlasákRichard (0 b.)Toitoi Slaný (UAC)1968
1818MDMD20ŠkanderaKarel (0 b.)Cyklo Tým Havířov 1 (SPAC)1961
1919MDMD6JaklJiří (0 b.)CK Hobby Bohumín A (SPAC)1963

Muži E 60-69 let

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkBody
11MEME10PelcLadislav (33 b.)FORCE KCK Zlín (SPAC)1958
22MEME4MarekJiří (18 b.)CK Kolokrám (SAL)1957
33MEME11SkřečekRobert (16 b.)Cycling BRNO (SPAC)1962
44MEME1BlažekJiří (12 b.)Ski Nordic Mariánské Lázně (ZAL)1961
55MEME7OrnerZdeněk (9 b.)FORCE KCK Zlín (SPAC)1956
66MEME5MíčekOldřich (1 b.)Cyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC)1958
77MEME3MajerKarel (0 b.)CK Kramolín (JAL)1956150
88MEME13VopatJan (0 b.)Diablo sport Český Krumlov (JAL)1954145
99MEME6MladenkaJosef (0 b.)Cyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC)1958
1010MEME8PěgřimekMilan (0 b.)1954
1111MEME9PekarčíkJiří (0 b.)1953
1212MEME2JermolajevIgor (0 b.)1962

Muži F 70 let a více

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkBody
11MFMF3MottlBohumír (37 b.)1951
22MFMF1DaněčekPavel (27 b.)1951
33MFMF4RoučaKarel (17 b.)1951
44MFMF2KrajčíkJosef (8 b.)1950
55MFMF5SkotnicaJosef (0 b.)1952

Ženy A

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkBody
11ZAZA2MilecJiřincová Jana (47 b.)1986150
22ZAZA4VeitováMonika (21 b.)1985
33ZAZA1GerashchenkoNadiia (14 b.)1984
44ZAZA3SlavíkováTereza (7 b.)1996
55ZAZA5VejvodováPavlína (0 b.)1989

Ženy B

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkBody
11ZBZB6DoležalováHana (47 b.)1977150
22ZBZB9RandováIveta (21 b.)1972145
33ZBZB7JaklováIvana (14 b.)1965
44ZBZB8PargačováMarcela (7 b.)1963

Junioři

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkBody
11M3M31HermanFrantišek (38 b.)2007
21M4M46PadrtaOndra (22 b.)2005
32M4M45KubaTomáš (15 b.)2005
42M3M32JankovskýMarián (8 b.)2007
53M3M33KubalaLukáš (6 b.)2007

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Hello CTW 150 + 150 + 145 445
2 CK Kramolín 150 + 145 + 145 440 -5
3 Spectrum Bike Racing 150 + 145 + 138 433 -12
4 Galaxy CykloŠvec Stevens 145 + 135 + 134 414 -31
5 Diablo sport Český Krumlov 145 + 131 276 -169
6 AC Sparta Praha 150 150 -295
6 Cyklo Jiřička 150 150 -295
8 RC-H 1919 Nürnberg 141 141 -304
9 Rohde & Schwarz 138 138 -307
9 Velo club Tábor 138 138 -307
11 Prodoli Racing Team 136 136 -309
12 Sport-bike Strakonice 135 135 -310
13 Kovo Belfín cyklo team 133 133 -312
14 VSK Humanita Praha 132 132 -313
14 Čistý sport 132 132 -313