propozice www

MČR SAC, Boletice, silniční závod - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2022

17.07.2022 17. července - neděle

Filtr kategorií:

Kadeti

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkCílZtrátaBody
11M3260HermanFrantišekKILPI RACING TEAM (SPAC)200701:06:54
22M3263KubalaLukášCyklotým Havířov 1 (SPAC)200701:10:54+0:04:00
33M3161GýnaMartinSport&Races200601:11:35+0:04:41
44M3261JankovskýMariánKILPI RACING TEAM (SPAC)200701:17:26+0:10:32

Junioři

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkCílZtrátaBody
11M4262KubaTomášKILPI RACING TEAM (SPAC)200501:08:47
22M4265PadrtaOndřejKILPI RACING TEAM (SPAC)200501:11:49+0:03:02

Ženy do 39 let

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkCílZtrátaBody
11ZA253MilecJiřincová Jana(UAC)198601:13:18150
22ZA251BaarováPetraSpectrumBike Racing (JAL)199801:14:34+0:01:16145
33ZA257VeitováMonikaCyklotrenink - František Trkal (MP)198501:18:24+0:05:06
44ZA252GerashchenkoNadyaCK Hobby Bohumín A (SPAC)198401:22:26+0:09:08
55ZA255SlavíkováTerezaKILPI RACING TEAM (SPAC)199601:25:00+0:11:42
66ZA256TřasákováLadislavaTesaři Osík (MP)198701:37:10+0:23:52

Ženy nad 40 let

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkCílZtrátaBody
11ZB244DoležalováHanaAC Sparta Praha Cycling akademie (UAC)197701:14:39150
22ZB250RandováIvetaCK Kramolín (ZAL)197201:15:45+0:01:06145
33ZB304DohnalováJaroslavaLoko Campagnolo Krnov (SPAC)197201:18:47+0:04:08
44ZB243AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov (JAL)198001:19:48+0:05:09141
55ZB247KloubováKateřinaTrauma CB (JAL)198101:21:32+0:06:53138
66ZB245FoltováHelenaRPR Římov (JAL)197901:22:04+0:07:25136
77ZB246JaklováIvanaCK Hobby Bohumín A (SPAC)196501:22:45+0:08:06
88ZB248PargačováMarcelaCyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC)196301:24:49+0:10:10
99ZB249RadilováLucieHaPe Brno (MP)198001:27:37+0:12:58

Muži 70 let a více

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkCílZtrátaBody
11MF205MottlBohumírCK Hobby Bohumín (SPAC)195101:18:07
22MF203KasalJiříKCL Kooperativa - Svijany (SAL)194801:18:07
33MF201DaněčekPavelLoko Campagnolo Krnov (SPAC)195101:18:29+0:00:22
44MF202FišerVladimírHaPe Brno (MP)195201:19:12+0:01:05
55MF209RoučaKarelSlavia Karlovy Vary (ZAL)195101:19:23+0:01:16
66MF212ŠenkJaroslavSilný team Uničov (MP)194801:20:11+0:02:04
77MF204KrajčíkJosefDexter Cycling (UAC)195001:27:36+0:09:29
88MF208PetrašStanislavTesaři Osík (MP)195101:29:50+0:11:43
99MF214ŠrejmaJiříAXON Sport Team (JAL)194801:35:34+0:17:27150
1010MF217WiatrJanLoko Campagnolo Krnov (SPAC)195001:37:19+0:19:12
1111MF211ŠeflJosefAXON Sport Team (ZAL)195101:38:28+0:20:21
1212MF218ZavíralBohumilLoko Campagnolo Krnov (SPAC)195101:41:24+0:23:17
1313MF216ŠustrMiloslavRicoh Impromat Tábor (JAL)194502:01:39+0:43:32145
1414MF213ŠimonMilanCykloservis Malát (ZAL)195202:02:05+0:43:58
1515MF210SkotnicaJosefSKP Opava (SPAC)195202:02:26+0:44:19

Muži 60-69 let

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkCílZtrátaBody
11ME237SkřečekRobertCycling BRNO (SPAC)196201:10:06
22ME232NovákMilanYogi Racing Team Ostrava (SPAC)195701:10:33+0:00:27
33ME230MíčekOldřichCyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC)195801:10:43+0:00:37
44ME239ŠmídLuděkCyklovrakoviště & Lehká dětská kola (UAC)196201:11:15+0:01:09
55ME236RaševEugenAXON Sport Team (ZAL)196001:11:38+0:01:32
66ME219BaranPetrLoko Campagnolo Krnov (SPAC)196001:14:00+0:03:54
77ME397KolaříkStanislavSilný Team Uničov (MP)195701:15:02+0:04:56
88ME229MarekJiříCK Kolokrám (SAL)195701:15:14+0:05:08
99ME378BlažekJiříSki Nordic Mariánské Lázně (ZAL)196101:15:30+0:05:24
1010ME238ŠkanderaKarelCyklo Tým Havířov 1 (SPAC)196101:16:11+0:06:05
1111ME228MajerKarelCK Kramolín (JAL)195601:16:30+0:06:24150
1212ME192OrnerZdeněkFORCE KCK Zlín (SPAC)195601:19:02+0:08:56
1313ME231MladenkaJosefCyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC)195801:19:25+0:09:19
1414ME242VopatJanDiablo sport Český Krumlov (JAL)195401:22:13+0:12:07145
1515ME241VejrostaZbyněkBIG ONE Brno (MP)195501:22:58+0:12:52
1616ME222JiříkZdeněkBikesport team Mohelnice (MP)195901:23:20+0:13:14141
1717ME235PeltanZdeněkCyklo Jiřička (JAL)195901:26:52+0:16:46138
1818ME233PěgřimekMilanCyklo tým Havířov (SPAC)195401:27:19+0:17:13
1919ME226KrchňákPavelCK Verge Frenštát 2 (SPAC)196101:27:58+0:17:52
2020ME221JermolajevIgorCK Vinohradské Šlapky (UAC)196201:29:58+0:19:52
2121ME234PekarčíkJiříCyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC)195301:36:21+0:26:15

Muži A 19-29 let

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkCílZtrátaBody
11MA362FilipJakubSpectrumBike Racing (JAL)199401:45:49150
21JUN259ElbadriJakubDUKLA -PRAHA (UAC)200501:46:06+0:00:17
32MA371KoblicRadekHello CTW (JAL)199301:46:26+0:00:37145
43MA366HradeckýJaroslavSport Import (UAC)199601:46:32+0:00:43
54MA367HrstkaJanRafkarna IDEA Cycling Team (MP)199401:46:51+0:01:02
62JUN258DaňkoJanSportraces Cycling Team (SAL)200401:50:29+0:04:40
75MA360BlaťákPetrCyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC)199501:50:47+0:04:58
86MA365GrošekFilipPRODOLI racing team (JAL)199401:52:28+0:06:39141
97MA364GlogarJaroslavCyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC)199301:52:34+0:06:45
108MA370KaislerJanSpectrum Bike Racing200201:52:43+0:06:54138
119MA363GdulaTomášFox Media (UAC)199701:52:45+0:06:56
1210MA196MirovskýPetrLAWI Stars - GIANT (UAC)199501:53:10+0:07:21
1311MA368ChovanecDavidFORCE KCK Zlín (SPAC)199501:53:42+0:07:53
1412MA199LinduškaFrantišekČeské Budějovice (JAL)199401:55:01+0:09:12136
1513MA372KudlákTomášGalaxy CykloŠvec Stevens (JAL)199301:56:18+0:10:29135
1614MA174VotočekAdam(UAC)199501:56:38+0:10:49
1715MA374KwašnýŠimonKILPI RACING TEAM (SPAC)200301:56:44+0:10:55
1816MA188PlevaJanSK FAVORIT Bílina (SAL)199801:56:45+0:10:56
1917MA361DychtlMichalGalaxy CykloŠvec Stevens (JAL)199301:56:48+0:10:59134
2018MA369JozaMiroslavKovo Belfín cyklo team (ZAL)199501:56:54+0:11:05133
213JUN164ŠvecLiborČEZ Cyklo Team Tábor (JAL)200401:57:36+0:11:47150
2219MA193OndráčekDavidSKP Most (SAL)199801:57:47+0:11:58
2320MA386GrambličkaMatoušHello CTW (JAL)199401:58:48+0:12:59132

Muži B 30-39 let

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkCílZtrátaBody
11MB398KollertMichalXeelo Cycling Team (UAC)198401:44:11
22MB380BoubalMartinHello CTW (JAL)198401:45:09+0:00:58150
33MB348JanovskýPetr(UAC)198401:46:24+0:02:13
44MB350KotrlíkTomášLAWI Stars - GIANT (UAC)198401:46:39+0:02:28
55MB190PivoňkaVáclavSpectrumBike Racing (JAL)198501:46:47+0:02:36145
66MB395KlíchaMartinRafkarna IDEA Cycling Team (UAC)198801:52:11+0:08:00
77MB383DudekTomášXeelo Cycling team (UAC)198801:52:29+0:08:18
88MB352LitvanMichalIDDQD (JAL)198901:52:35+0:08:24141
99MB162ŠkvrnaKarelŠumava Riders (JAL)199201:52:41+0:08:30138
1010MB359ZikmundPetrHello CTW (JAL)198301:53:13+0:09:02136
1111MB347CharvátOndřejTama Královice (UAC)198801:53:46+0:09:35
1212MB358VodákMartinXeelo Cycling Team (UAC)198701:54:10+0:09:59
1313MB345CuplThomasXeelo Cycling Team (UAC)198301:55:25+0:11:14
1414MB194NěmečekAlešPROMPT 2 Servis (JAL)199101:58:37+0:14:26135
1515MB343BaierJiříAC Sparta Praha Cycling akademie (UAC)198402:02:20+0:18:09
1616MB177VodičkaViktorMaster of Bizzare Č. Krumlov (JAL)199102:04:53+0:20:42134
1717MB186ŘeháčekJaroslavRáfkarna IDEA Cycling Team (MP)199202:06:09+0:21:58
1818MB356StudenovskýKarelPK sport (JAL)198302:08:22+0:24:11133
1919MB351KůrkaTomášRohde & Schwarz (JAL)198602:19:43+0:35:32132
DNFMB354NovotnýOldřichHello CTW (JAL)1991-1:44:110

Muži C 40-49 let

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkCílZtrátaBody
11MC382DoubekMilošSpectrumBike Racing (JAL)198101:48:02150
22MC341ZatloukalPetrCyklo tým Havířov (SPAC)197701:48:13+0:00:11
33MC175VoráčekJiříCK Kramolín (ZAL)197901:48:26+0:00:24145
44MC314HorváthMiroslavAC Sparta Praha Cycling akademie (UAC)197601:48:38+0:00:36
55MC332PrůchaBedřichSport Import (JAL)197301:48:41+0:00:39141
66MC189PlechataRadekVelo club Tábor (JAL)197701:48:57+0:00:55138
77MC313HorkýDavidRH 1919 Nürnberg (JAL)197301:49:07+0:01:05136
88MC306BartošekJanBřeclav (JAL)197901:49:15+0:01:13135
99MC399KozubíkRomanFORCE KCK Zlín (SPAC)197301:49:20+0:01:18
1010MC333RendlJaroslavDexter Cycling (UAC)197301:49:24+0:01:22
1111MC200LacinaPetrCK Kramolín (ZAL)197301:49:27+0:01:25
1212MC338ŠulcDavidDexter Cycling (UAC)197301:49:35+0:01:33
1313MC318KocurekJaroslavCK Verge Frenštát 1 (SPAC)198101:49:41+0:01:39
1414MC198LorencErikSpectrum Bike Racing (JAL)198101:49:45+0:01:43134
1515MC197MartinákJosefCyklokramo Suchdol nad Odrou A (SPAC)197501:50:03+0:02:01
1616MC331PlonerRobertRPR Římov (JAL)197701:50:19+0:02:17133
1717MC312HaasRobertCyklotým Havířov 2 (SPAC)197401:50:41+0:02:39
1818MC400KuchařPřemyslAC Sparta Praha Cycling akademie (UAC)197701:51:20+0:03:18
1919MC329PíchaJanKCL Kooperativa - Svijany (UAC)197501:53:45+0:05:43
2020MC339VlkKarelCK Kramolín (SAL)198001:53:50+0:05:48
2121MC307BelfínJiříKovo Belfín cyklo team (ZAL)197501:54:10+0:06:08132
2222MC325MikušMarianSK SLEZAN Frýdek Místek (SPAC)198101:54:14+0:06:12
2323MC322MajerRobertCK Kramolín (ZAL)197601:54:37+0:06:35131
2424MC178ViktoraJanProdoli racing team (JAL)197801:55:43+0:07:41130
2525MC305AckermannKamilAXON Sport Team (ZAL)197501:57:05+0:09:03
2626MC334RydvalMichalAC Sparta Praha Cycling akademie (UAC)197401:57:05
2727MC311DrábekZdeněkDZ BEX CYCLING TEAM (SPAC)197801:57:10+0:09:08
2828MC388HlaváčJanČistý Sport (JAL)197901:58:06+0:10:04129
2929MC337ŠrainJiříDexter Cycling (JAL)197901:58:35+0:10:33128
3030MC187RessTomášSport Import (MP)197701:58:58+0:10:56
3131MC326MillerMilanTama Královice (UAC)198202:00:04+0:12:02
3232MC336ŠindelárLadislavStark cycling team (UAC)197602:00:40+0:12:38
3333MC384DvořákJanSpectrum Bike Racing (JAL)197902:01:06+0:13:04127
3434MC335StránskýJiříActive Tour Team (UAC)198102:01:11+0:13:09
3535MC320KrátkýVladanCyklo Jiřička (JAL)197302:01:35+0:13:33126
3636MC321MachotkaKarelYogi Racing Team Ostrava (MP)197302:01:54+0:13:52
3737MC316JonášekJanActive Tour Team (UAC)197502:07:43+0:19:41
3838MC391KaftanFrantišekAxon Sport Team (ZAL)197802:10:57+0:22:55
3939MC324MikulášekMichalCK Kramolín (ZAL)198102:11:02+0:23:00125
4040MC317JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov (JAL)197402:11:15+0:23:13124
4141MC330PláničkaJaroslavKovo Belfín cyklo team (ZAL)197702:12:13+0:24:11123
4242MC340VopatJanDiablo sport Český Krumlov (JAL)198102:12:48+0:24:46122
4343MC308CarikDanielCykloservis Malát (ZAL)197502:15:47+0:27:45
441P163CaldrKarelTrauma CB197902:27:50+0:39:48
4544MC310DohnalTomášCyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC)198002:31:26+0:43:24

Muži D 50-59 let

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkCílZtrátaBody
11MD184SlaníkMartinLapierre Plzeň (JAL)197001:58:45150
22MD387HalíkJaroslavVeloservis Team (UAC)197101:58:58+0:00:13
33MD379BoháčMarcelTesaři Osík (MP)197201:58:58
44MD292ProkešStanislavCyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC)196801:59:11+0:00:26
55MD272JežekKamilCK Kramolín (ZAL)196801:59:29+0:00:44145
66MD179VejvodaJosefAC Sparta Praha Cycling akademie (UAC)196301:59:36+0:00:51
77MD160SýkoraRobertVinohradské šlapky (ZAL)197201:59:51+0:01:06
88MD273JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička Litvínovice (JAL)197201:59:53+0:01:08141
99MD282MullenMichaelCyklotrenink.com (UAC)196602:00:03+0:01:18
1010MD290PechoušMiroslavCyklo Olympia Hrdějovice (JAL)196602:00:14+0:01:29138
1111MD287OnderkaMilanYogi Racing Team Ostrava (SPAC)197202:00:30+0:01:45
1212MD269HalamkaJiříCK Kramolín (ZAL)196402:01:02+0:02:17136
1313MD270HolovejJanActive Tour Team (UAC)197202:01:48+0:03:03
1414MD291PragerKarelCK Vinohradské Šlapky (UAC)196302:02:16+0:03:31
1515MD285NovotnýRadomírCyklobest - team Bianchi (MP)196902:02:30+0:03:45
1616MD385GaluškaTomášFORCE KCK Zlín (SPAC)197002:02:37+0:03:52
1717MD276KrbecTomášDiablo sport Český Krumlov (JAL)196902:04:44+0:05:59135
1818MD279KudaPavelCycling BRNO (MP)196902:05:24+0:06:39
1919MD280MatoušekBohumilCK Kramolín (ZAL)197002:06:51+0:08:06134
2020MD274KloubMartinTrauma CB (JAL)196702:07:53+0:09:08133
2121MD396KněžickýPavelCyklo Team Killi (SAL)196302:08:19+0:09:34
2222MD281MíkaOldřichGalaxy CykloŠvec Stevens (JAL)196802:08:31+0:09:46132
2323MD296ŠímaJanPROMPT 2 Servis (JAL)197002:08:49+0:10:04131
2424MD185SedlářMilanFORCE KCK Zlín (SPAC)197102:10:01+0:11:16
2525MD288PacovskýTomášDexter Cykling (UAC)197202:11:36+0:12:51
2626MD293SmáhaKarelCykloservis Malát (ZAL)196702:12:12+0:13:27
2727MD302WilhelmJaroslavCK Hobby Bohumín (SPAC)196702:16:01+0:17:16
2828MD275KorčakDavidCyklo Jiřička (JAL)197102:21:52+0:23:07130
2929MD278KubalaJosefCyklotým Havířov 2 (SPAC)197002:21:54+0:23:09
3030MD286OkruhlicaPetrCKKV Praha (JAL)196902:21:58+0:23:13129
3131MD182ŠvadlenaPetrVelo club Tábor (JAL)197202:22:27+0:23:42128
3232MD284NovákVladimírHůrka (JAL)197202:29:14+0:30:29127
3333MD283NeščákJánCykloservis Malát (ZAL)196702:34:55+0:36:10
3434MD266BabiánekMilanMiko cyclig Přerov (MP)196302:35:40+0:36:55
3535MD271JaklJiříCK Hobby Bohumín A (SPAC)196302:36:11+0:37:26
DNFMD294StráníkJosefTesaři Osík (MP)1972-1:58:45

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Spectrum Bike Racing 150 + 150 + 145 445
2 CK Kramolín 150 + 145 + 145 440 -5
3 Hello CTW 150 + 145 + 136 431 -14
4 Diablo sport Český Krumlov 145 + 141 + 135 421 -24
5 Cyklo Jiřička 141 + 138 + 126 405 -40
6 Galaxy CykloŠvec Stevens 135 + 134 + 132 401 -44
7 Kovo Belfín cyklo team 133 + 132 + 123 388 -57
8 Prodoli Racing Team 141 + 130 271 -174
8 Trauma CB 138 + 133 271 -174
10 RPR Římov 136 + 133 269 -176
11 PROMPT 2 Servis 135 + 131 266 -179
11 Velo club Tábor 138 + 128 266 -179
13 AC Sparta Praha 150 150 -295
13 AXON sport team 150 150 -295
13 Lapierre Plzen 150 150 -295
16 RICOHIMPROMAT TÁBOR 145 145 -300
17 Bike sport Mohelnice 141 141 -304
17 IDDQD 141 141 -304
17 Sport Import 141 141 -304
20 SB Cyklo Olympia 138 138 -307
21 RC-H 1919 Nürnberg 136 136 -309
22 PK sport 133 133 -312
23 Rohde & Schwarz 132 132 -313
24 CKKV Praha 129 129 -316
24 Čistý sport 129 129 -316
26 Hůrka 127 127 -318