propozice

MJAL Bílsko 2022 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2022

12.06.2022 12. června - neděle

Filtr kategorií:

72 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkCílZtrátaBody
11MB214BoubalMartinHello CTW198401:46:05165
21MA209KoblicRadekHello CTW199301:46:15+0:00:10160
31MC228DoubekMilošSpectrum Bike Racing198101:46:16+0:00:11165
42MA304FitzingerPatrikRC Raiba Kosmopiloten Zwettl199501:46:18+0:00:13
53MA302BakusTomášČEZ Cyklo Team Tábor199801:47:09+0:01:04
61MD259SlaníkMartinLapierre Plzeň197001:47:09160
74MA203FilipJakubSpectrum Bike Racing199401:47:13+0:01:08155
82MB219NovotnýOldřichHello CTW199101:48:05+0:02:00152
95MA300DostálVáclavČEZ Cyklo Team Tábor200301:48:06+0:02:01
102MC239PlechataRadekVelo club Tábor197701:48:06155
113MC246VoráčekJiříCK Kramolín197901:48:06152
121M3393KorbelMatyášLokomotiva Beroun200701:48:06
132M3312NovákFilipTufo Pardus Prostějov200701:48:07+0:02:02
143M3321RiegerMarekMapei Merida Kaňkovský200701:48:07
153MB317VodákMartinXeelo Cycling Team198701:48:07
166MA314HonsAntonínAC Sparta Cycling Akademie200301:48:07
171M4394KrešákKryštofČEZ Cyklo Team Tábor200501:48:07
184MB225ZikmundPetrHello CTW198301:48:07150
192M4396ProcházkaStanislavLapierre Plzeň200401:48:07
204MC337LacinaPetrCK Kramolín197301:48:08+0:02:03
215MC231HorkýDavidRC-H 1919 Nürnberg197301:48:08150
226MC236MajerRobertCK Kramolín197601:48:08149
232MD249JežekKamilCK - Kramolín196801:48:08148
247MA303LinduškaFrantišekČeské Budějovice199401:48:10+0:02:05
253M4398ŠimečekDavidCycling Academy Tábor200501:48:12+0:02:07
267MC235LorencErikSpectrum Bike Racing198101:48:13+0:02:08147
278MC241PrůchaBedřichSPORT IMPORT197301:48:13146
288MA205GrošekFilipPRODOLI Racing Team199401:48:14+0:02:09149
294M4306KlicmanAdamCK Gastro Fany Příbram200401:48:15+0:02:10
309MA310DaviesJoshuaFany Gastro Příbram199701:48:19+0:02:14
319MC244ViktoraJanPRODOLI Racing Team197801:48:23+0:02:18145
323MD354RautnerFriedrichRC Raiba Kosmopiloten Zwettl197201:48:29+0:02:24
335MB222SmolaLukášGalaxy cyklo Švec Stevens199201:48:51+0:02:46148
344MD250JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička Litvínovice197201:51:10+0:05:05144
3510MC227BelfínJiříKOVO BELFÍN cyklo team197501:52:15+0:06:10143
366MB218NěmečekAlešPROMPT 2 Servis199101:54:18+0:08:13147
3711MC331ŠrainJiříDexter Cycling197901:54:19+0:08:14
3812MC333JiřinecJiříCK Vinohradské Šlapky198101:54:19
397MB216LitvanMichalIDDQD198901:54:20+0:08:15146
4013MC332VyplelJakubAuthor Team Stupno198001:54:20
418MB315BoudaJanSpectrum Bike Racing199101:54:20
4210MA210KudlákTomášGalaxy CykloŠvec Stevens199301:56:24+0:10:19145
4311MA301SolničkaOndřejRafkarna IDEA Cycling Team200001:56:25+0:10:20
445MD351HalamkaJiříCK Kramolín196401:56:25142
455M4286ŠvecLiborČEZ Cyklo Team Tábor200401:56:26+0:10:21144
4612MA202DychtlMichalGalaxy Cyklošvec Stevens199301:56:27+0:10:22143
476MD257PechoušMiroslavSB Cyklo Olympia196601:56:27141
487MD353ThalerJürgenRC Raiba Kosmopiloten Zwettl196801:56:28+0:10:23
496M4395TomanPavelBiketime Bulls Písek200501:56:29+0:10:24
509MB316RostMikolasRC Raiba Kosmopiloten Zwettl198301:56:31+0:10:26
517M4313MachátJakubKC Slavia Praha200401:56:35+0:10:30
524M3308JanoutJanČEZ Cyklo Team Tábor200601:56:47+0:10:42
5314MC234KrátkýVladanCyklo Jiřička197302:01:34+0:15:29140
545M3397KrausTomášCYCLING ACADEMY TÁBOR200602:02:32+0:16:27
5513MA305PřibylMartinObrataň200202:04:06+0:18:01
568MD254MíkaOldřichGalaxy CykloŠvec Stevens196802:04:11+0:18:06139
579MD284KloubMartinTraumaCB196702:04:13+0:18:08138
5810MD253MatoušekBohumilCK Kramolín197002:04:13137
591ME372ŠmídLuděkLehká dětská kola196202:04:13
6011MD247BaťkaMichaelDiablo sport Český Krumlov197102:04:13136
6114MA307PavlišenPetrPříbram199902:04:16+0:18:11
6215MC230HlaváčJanČistý sport197902:04:17+0:18:12135
631ZB277DoležalováHanaAC Sparta Praha197702:04:18+0:18:13134
642ME371RaševEugenAxon Sport Team196002:04:19+0:18:14
6510MB318KalaJiříFany Gastro Příbram198702:04:22+0:18:17
6616MC336KořenskýJanCYCLING ACADEMY TÁBOR198002:04:29+0:18:24
6711MB223StudenovskýKarelPK sport1983- 1 kolo+0:01:40142
6812MB213BinderRichardIDDQD1987- 1 kolo141
6915MA207JozaMiroslavKOVO BELFÍN cyklo team1995- 1 kolo+0:01:44140
708M4390WagnerOndřej2004- 1 kolo
713ME258RousTomášCykloservex Duratec1959- 1 kolo+0:01:47133
729M4391MalinaVojtěchTJ Hradiště2005- 1 kolo
736M3311KořenskýJanCYCLING ACADEMY TÁBOR2009- 1 kolo+0:01:48
7412MD256OkruhlicaPetrCKKV Praha1969- 1 kolo+0:01:49132
7513MB319HomolkaTomášVyprdět se1987- 1 kolo
7617MC232JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov1974- 1 kolo+0:01:53131
7718MC335KaftanFrantišekAxon Sport Team1978- 1 kolo+0:02:28
7819MC238PláničkaJaroslavKovo Belfín cyklo team1977- 1 kolo+0:03:37130
7913MD356LojíkMartinCOPR Přeštice1968- 1 kolo
802ZB282RandováIvetaCK Kramolín1972- 1 kolo+0:03:38129
814ME269KlabouchJanAC Sparta cykl. akademy1959- 1 kolo128
8214MD252KřížJiříCyklo Jiřička1968- 1 kolo+0:03:39127
835ME271MajerKarelCK Kramolín1956- 1 kolo126
847M3320KrešákJáchymCycling Academy Tábor2008- 1 kolo+0:03:40
8515MD261ŠímaJanPROMPT 2 SERVIS1970- 1 kolo125
863ZB283KloubováKateřinaCBTrauma1981- 1 kolo+0:03:41124
8716MD251KopicPetrCyklo Jiřička1965- 1 kolo+0:03:42123
8817MD262ŠvadlenaPetrVelo club Tábor1972- 1 kolo+0:03:45122
8920MC245VopatJanDiablo sport Český Krumlov1981- 1 kolo+0:05:07121
9018MD355SmáhaKarelCykloservis Malát1967- 1 kolo+0:06:34
9116MA309LietavecOndřejVyxprdět se1994- 1 kolo+0:08:25
9214MB215KůrkaTomášRohde & Schwarz1986- 1 kolo+0:08:36139
931MF370RoučaKarelTJ Slavia Karlovy Vary1951- 1 kolo+0:08:45
941ZA276BaarováPetraSpectrum Bike Racing1998- 1 kolo+0:13:48120
954ZB275AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov1980- 1 kolo+0:14:03119
966ME375HomolkaJiříVyprdět se1961- 1 kolo+0:14:27
9721MC334CarikDanielCykloservis Malát1975- 1 kolo+0:15:09
9819MD255NovákVladimírHůrka1972- 1 kolo+0:15:48118
995ZB278FoltováHelenaRPR Římov1979- 1 kolo+0:17:45117
10020MD350ŠímaMiroslavCK Kramolín1963- 1 kolo+0:19:21
1017ME274VopatJanDiablo sport Český Krumlov1954- 1 kolo+0:19:38116
1028ME377KalousekJosefCykloservis Malát1956- 2 kola+0:01:14
10321MD352NesčákJánCykloservis Malát1967- 2 kola+0:01:52
10422MD360JahodaVladimírTT Tálín1963- 2 kola
1052ZA380KošecováMiroslavaČistý sport1984- 2 kola+0:01:57
1062MF285ŠrejmaJiříAxon Sport Team1948- 2 kola+0:08:48115
1073MF369ŠeflJosefAxon Sport Team1951- 2 kola+0:10:35
1086ZB382OstrčilováDájaCopr Přeštice1968- 2 kola+0:12:59
1099ME373JůzaMiloslavCyklo Malát1953- 2 kola+0:20:13
1104MF273ŠustrMiloslavRICOHIMPROMAT TÁBOR1945- 2 kola+0:26:38114
1115MF376LacinaJiříCK Kramolín1950- 2 kola+0:27:02
11217MA211KunešLukášVSK Humanita Praha1995- 3 kola+0:07:56138
1136MF374ŠimonMilanCykloservis Malát1952- 3 kola+0:10:59
11422MC330BayerTomášBílsko1973- 4 kola+0:11:28
DNFM3392NágrOndřejCycling Academy Tábor2007- 1 kolo-0:03:57
DNFZB381PanyIreneRC Raiba Kosmopiloten Zwettl1973- 2 kola-0:07:13
DNFMA204GrambličkaMatoušHello CTW1994- 6 kol-1:17:590

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Hello CTW 165 + 160 + 152 477
2 Spectrum Bike Racing 165 + 155 + 147 467 -10
3 CK Kramolín 152 + 149 + 148 449 -28
4 Galaxy CykloŠvec Stevens 148 + 145 + 143 436 -41
5 Kovo Belfín cyklo team 143 + 140 + 130 413 -64
6 Cyklo Jiřička 144 + 140 + 127 411 -66
7 Diablo sport Český Krumlov 136 + 131 + 121 388 -89
8 Prodoli Racing Team 149 + 145 294 -183
9 IDDQD 146 + 141 287 -190
10 Velo club Tábor 155 + 122 277 -200
11 PROMPT 2 Servis 147 + 125 272 -205
12 AC Sparta Praha 134 + 128 262 -215
12 Trauma CB 138 + 124 262 -215
14 Lapierre Plzen 160 160 -317
15 RC-H 1919 Nürnberg 150 150 -327
16 Sport Import 146 146 -331
17 PK sport 142 142 -335
18 SB Cyklo Olympia 141 141 -336
19 Rohde & Schwarz 139 139 -338
20 VSK Humanita Praha 138 138 -339
21 Čistý sport 135 135 -342
22 Cykloservex Duratec 133 133 -344
23 CKKV Praha 132 132 -345
24 Hůrka 118 118 -359
25 RPR Římov 117 117 -360
26 AXON sport team 115 115 -362
27 RICOHIMPROMAT TÁBOR 114 114 -363