propozice

Pocta pacovské vrchovině 2020 - memoriál Davida Švadleny - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2020

07.06.2020 7. 6. 2020 - neděle

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkCílZtrátaBody
11A267ŤoupalíkJakubTopforex-Lapierre200101:48:48
22A266ŤoupalíkAdamElkov-Kasper199601:48:49+0:00:01
33A272BorošMichaelČEZ Cyklo Team Tábor199201:48:49
44A149BoučekJakubToporex200101:48:50+0:00:02
55A271CamrdaKarelČEZ Cyklo Team Tábor200101:50:00+0:01:12
61M4284KubíkAdamCycling Academy Tábor200301:50:48+0:02:00
72M4273FialaMatyášČEZ Cyklo Team Tábor200301:50:49+0:02:01
86A250PilečekJakubCK Příbram Fany Gastro200001:50:50+0:02:02150
91B183VojtěchJonášLAWI Stars - GIANT198901:50:50
107A179BakusTomášČEZ Cyklo Team Tábor199801:50:50
113M4135BredlerMatyášTJ Auto Škoda Mladá Boleslav200201:50:50
122B263PísařJanVelosport Valenta Scott Team198801:50:51+0:02:03
134M4147OttaJosefTufo Pardus Prostějov200301:50:53+0:02:05
148A185FilipJakubVelo Club Cirkl CB199401:50:55+0:02:07
153B277HolanPetrCT Weber198801:51:17+0:02:29
169A260DoležalAdamFavorit Brno200001:54:48+0:06:00
171M3146NovákPavelTufo Pardus Prostějov200401:54:51+0:06:03
1810A251ModlitbaVojtěchCK Příbram Fanny Gastro199601:54:54+0:06:06
195M4148VondráčekJanTufo Pardus Prostějov200301:55:01+0:06:13
201C254CirklPetrVelo Club Cirkl CB197101:55:05+0:06:17
2111A229KoblicRadekCT Weber199301:55:05145
224B231PechJanTřeboň198901:55:06+0:06:18141
232C406PlechataRadekVelo club Tábor197701:55:06150
243C442VoráčekJiříCK Kramolín197901:55:06145
254C181GotthardDavidRafkarna IDEA Cycling Team197601:55:06
2612A194HradeckýJaroslavSportRaces Cycling Team199601:55:07+0:06:19
275B178KubicekMichalSuperior bitters cyklo live198401:55:07
286B281StaněkPavelProdoli Racing Team198201:55:07
295C259HalíkJaroslavVeloservis Team197101:55:07
306C412HorkýDavidRC-H 1919197301:55:09+0:06:21141
317C445PrůchaBedřichBikeheart197301:55:11+0:06:23138
326M4129VykydalJaroslavTJ Auto Škoda Mladá Boleslav200301:55:30+0:06:42
338C438TomečekZdeněkGS cyklo team Jistebnice197901:55:32+0:06:44136
3413A193MoravecKarelJihlava199601:59:36+0:10:48
352M3188ŠimečekDavidCycling Academy Tábor200501:59:38+0:10:50
3614A227NěmečekAlešPROMPT 2 Servis cyklo team199101:59:39+0:10:51138
373M3137MlejnekDanielAlltraining.cz200401:59:40+0:10:52
389C435ViktoraJanSB Cyklo Olympia197801:59:40135
3910C275HrádekMartinCOPR PŘEŠTICE197601:59:41+0:10:53
4011C430PlonerRobertRPR Římov197701:59:41134
4112C443VlkKarelCK Kramolín198001:59:41133
421D525JěžekKamilCK Kramolín196801:59:41132
437B274EremkaPetrTeam Basso198701:59:42+0:10:54
444M3130KubaJakubTJ Auto Škoda Mladá Boleslav200501:59:42
4513C280ZavadilLiborCyklo ATOM197501:59:42
4615A235HavránekMartinCyklo sport Berka199901:59:44+0:10:56136
4714C440VávraMarekSport-bike Strakonice197602:00:11+0:11:23131
485M3142ŠvecLiborČEZ Cyklo Team Tábor200402:04:05+0:15:17
496M3258KlicmanAdamCycling Academy Tábor200402:04:13+0:15:25
5015C180RessTomášSport Import197702:04:38+0:15:50
517M3257KudweisVítCK Příbram Fany Gastro200502:04:41+0:15:53
522D519MíkaOldřichGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS196802:04:42+0:15:54130
533D529HalamkaJiříCK Kramolín196402:04:43+0:15:55129
548B276ZikmundPetrCyklo Team WEBER198302:04:44+0:15:56135
559B323TichýVáclavDiablo sport Český Krumlov197802:04:45+0:15:57128
5610B196KerplLukášCK Vinohradské Šlapky198502:04:46+0:15:58
5711B182JanoušekJiříSPORT IMPORT198302:04:46
584D191ThalerJürgenRC Raiba Kosmopiloten Zwettl Radshop Kalteis196802:04:48+0:16:00
5916A144MikolášekJanVelosport Valenta Scott team199302:04:50+0:16:02
6016C408KrátkýVladanCyklo Jiřička197302:04:51+0:16:03127
6117C444BelfínJiříKOVO BELFIN cyklo team197502:05:00+0:16:12126
6217A215JozaMiroslavCyklo Kohout199502:05:49+0:17:01134
6318C441NovákVáclavGW Jihotrans197402:05:49125
6418A145IraTomášVelosport Valenta Scott Team199702:07:30+0:18:42
657M4270BeladaTomášCycling Academy Tábor200302:07:31+0:18:43
665D521TůmaRomanAC Sparta Cycling Akademie196502:07:32+0:18:44124
6719C437DvořákJanSpectrumBike Č.Budějovice197902:07:32123
686D514KloubMartinTrauma CB196702:07:34+0:18:46122
697D526MatoušekBohumilCK Kramolín197002:07:34121
708D508FeferleFrantišekSB Cyklo Olympia196102:07:37+0:18:49120
7120C195PeszatLubošOpen Cycling Academy197802:07:38+0:18:50
7212B322FesslTomášAC Sparta Praha198102:07:39+0:18:51133
739D510SchwarzKarelCyklo Kohout196102:07:40+0:18:52119
7421C401KocianAlešCyklo Kohout197302:07:52+0:19:04118
7510D197TserendorjBaasanbayarVinohradskyslapky196702:08:01+0:19:13
761Z262ŠvihálkováTerezaČEZ Cyklo Team Tábor199902:08:02+0:19:14
7719A213KudlákTomášGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS199302:08:34+0:19:46132
7822C400JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov197402:09:04+0:20:16117
7920A283AndreasDominikTábor199302:11:02+0:22:14
8011D138SemerádJosefMS Auto České Lípa196902:11:16+0:22:28
8112D278BěhounekMichalVeloservis Team196702:14:48+0:26:00
828M3268KrausTomášCYCLING ACADEMY TÁBOR200602:14:49+0:26:01
8321A233DychtlMichal199302:15:00+0:26:12131
8413B141LacinaJanHR Racing Team České Budějovice198902:15:08+0:26:20
852Z669FilipováKláraProdoli racing team199502:15:08116
861ZJ131DlaskováVandaTJ Auto Škoda Mladá Boleslav200502:15:08
8714B331HlaváčJanCBC Team198102:15:11+0:26:23115
8823C177KubíčekZdeněkBitters Superior CYKLOLIVE team197202:15:11
8915B319VopatJanDiablo sport Český Krumlov198102:15:14+0:26:26130
9016B282FoltýnRomanDecathlon Tábor198402:15:14
9124C255KudweisPetrSulanova střela197102:15:23+0:26:35
9222A232LehotskýPavelGS Team Jistebnice199702:16:16+0:27:28129
9317B264StudenovskýKarelPK Sport198302:16:29+0:27:41
9413D524OkruhlicaPetrCKKV Praha196902:16:34+0:27:46114
953Z186NovákováVeronikaProdoli Racing Team199402:16:34113
9618B285ŠípDavidCYCLING ACADEMY TÁBOR198702:20:20+0:31:32
9714D279RabaTomášProdoli Racing Team196502:21:09+0:32:21112
984Z673RandováIvetaCK Kramolín197202:23:52+0:35:04111
9925C404ZobalPetrGALAXY Cyklo Švec197202:23:54+0:35:06110
1001E615BuřičKarelCyklo Kohout195802:23:55+0:35:07109
10119B128VacíkPetrBikesupport.cz Caffe Trombetta198902:26:43+0:37:55
1022E616KlabouchJanAC Sparta cycling akademy195902:26:51+0:38:03108
10315D505KopicPetrCyklo Jiřička196502:26:52+0:38:04107
1045Z666AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov198002:26:58+0:38:10106
10526C184LehnerPavelCK Vinohradské šlapky197902:27:24+0:38:36
1063E610KrejčíVáclavCyklo Kohout195602:28:43+0:39:55105
1076Z653MatláškováJanaCyklo Jiřička196602:28:55+0:40:07104
10827C405ŠvadlenaPetrVelo club Tábor197202:29:39+0:40:51103
10928C407JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička197202:30:11+0:41:23102
1104E600VopatJanDiablo sport Český Krumlov195402:30:52+0:42:04101
1115E620PeltanZdeněkCyklo Jiřička195902:31:21+0:42:33100
11229C189ŠimečekVáclavCycling Academy Tábor197202:32:02+0:43:14
1132ZJ134KolářováJustýnaAuto Škoda Mladá Boleslav200402:32:03+0:43:15
1143ZJ190MinaříkováKlárkaČEZ Cyklo Team Tábor200302:32:05+0:43:17
11530C299NovákVladimírGS cyklo team Jistebnice197202:32:12+0:43:2499
11616D513JežekMartin3M196602:35:55+0:47:0798
1177Z269KloubováKateřinaTrauma CB198102:36:50+0:48:0297
11820B334MlynářJanCyklo Jiřička1988- 1 kolo+0:02:48128
1194ZJ672NovákováKristýnaGW Jihotrans2004- 1 kolo+0:02:5396
1206E624ŠrejmaJiříCykloservis Malát1948- 1 kolo+0:02:5495
1217E613KohoutLadislavCyklo Kohout1958- 1 kolo+0:02:5694
1228E603ŠustrMiloslavRICOHIMPROMAT TÁBOR1945- 1 kolo+0:09:1093
1238Z252StrnadováAlexandraCK Příbram - Fany GASTRO2001- 1 kolo+0:10:02
12421B265ŠejnaRomanSTS Praha1990- 1 kolo+0:16:46
DNFB139NovákVlastimilGW Jihotrans1987-1:48:48
DNFB140FidlerMartinHR Racing České Budějovice1990
DNFC448ŘíhaJosefCyklo sport Berka19780
DNFM3127NágrOndřejCycling Academy Tábor2007
DNFZ126BartošováDenisaCyklo tým Teamsport Havířov1992
DNFZ657KošecováMiroslavaCBC Team19840
DNFZJ136KotlínováSimonaČEZ Cyklo Team Tábor2003
DNFA198StibalAdamAlltraining.cz2001
DNFA222VochoskaJanFany Gastro Příbram19990

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 CK Kramolín 145 + 133 + 132 410
2 Diablo sport Český Krumlov 130 + 128 + 117 375 -35
3 Cyklo Kohout multicar-cb 134 + 119 + 118 371 -39
4 AC Sparta Praha Cycling Akademie 133 + 124 + 108 365 -45
5 Prodoli Racing Team 135 + 116 + 113 364 -46
6 Cyklo Jiřička 128 + 127 + 107 362 -48
7 CT Weber 145 + 135 280 -130
8 GS cyklo team Jistebnice 136 + 129 265 -145
9 GALAXY cyklo Švec STEVENS 132 + 130 262 -148
10 Velo club Tábor 150 + 103 253 -157
11 GW Jihotrans 125 + 96 221 -189
12 Trauma CB 122 + 97 219 -191
13 CK Příbram Fany Gastro 150 + 0 150 -260
14 RC-H 1919 Nürnberg 141 141 -269
15 Bikeheart 138 138 -272
15 PROMPT 2 Servis 138 138 -272
17 No Time 136 136 -274
18 RPR Římov 134 134 -276
19 Sport-bike Strakonice 131 131 -279
20 KOVO Belfín cyklo team 126 126 -284
21 SpectrumBike ČB 123 123 -287
22 Čistý Sport racing team 120 120 -290
23 CBC Team 115 + 0 115 -295
24 CKKV Praha 114 114 -296
25 Křešice 110 110 -300
26 Hurka 99 99 -311
27 3M 98 98 -312
28 Axon sport extra 95 95 -315
29 RICOHIMPROMAT TÁBOR 93 93 -317