propozice www

Tour de Boletice 2020 - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2020

30.08.2020 30. 8. 2020 - neděle

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoRočníkTýmCílZtrátaBody
11A339PammerRene1993Team DNA EinDRUCK Sarleinsbach02:01:17
21B151OberngruberChristian1990RC-Bike Next 125 Hackl-Lebensräume02:01:18+0:00:01
31C344PasterAndreas1974Rc-Bike Next 125 Hackl Lebensräume02:02:53+0:01:36
42B164GaubitzerMichael1983RC Raiba Kosmopiloten Zwettl Radshop Kalteis02:02:55+0:01:38
52A152OberngruberDaniel1991RC Bike Next 125 Hackl Lebensräume02:02:56+0:01:39
63A229KoblicRadek1993CT Weber02:03:08+0:01:51165
72C445PrůchaBedřich1973Bikeheart02:03:10+0:01:53165
84A340PühringerAndreas1993Team DNA EinDRUCK Sarleinsbach02:03:12+0:01:55
93C161TomečekZdeněk1979GS Cykloteam Jistebnice02:03:13+0:01:56160
103B315PechJan198902:03:17+0:02:00160
114B167HavelJosef1982STATIKA J.S.K.K.02:03:21+0:02:04
125A163FitzingerPatrick1995RC Raiba Kosmopiloten Zwettl Radshop Kalteis02:03:32+0:02:15
134C406PlechataRadek1977Velo club Tábor02:04:58+0:03:41155
146A153HuberMaximilian1995DNA EinDruck Sarleinsbach02:05:42+0:04:25
155C150MairhoferThomas1971RC-Bike Next 125 Hackl-Lebensräume02:09:28+0:08:11
166C407JiřičkaMiroslav1972Cyklo Jiřička Litvínovice02:09:58+0:08:41152
177C435ViktoraJan1978PRODOLI Racing team02:09:59+0:08:42150
187A343LifkaSebastian1994RC ARBÖ SK VÖEST02:10:05+0:08:48
198C442VoráčekJiří1979CK Kramolín02:10:05149
201MJ172ZoaitterRené2004PROFI SPORT Cheb02:10:05
215B158ZikmundPetr1983CT WEBER02:10:07+0:08:50155
221D166SlaníkMartin1970Lapierre02:10:20+0:09:03
236B346HaiderMartin1988RC Bike Next 125 Hack Lebensräume02:10:37+0:09:20
249C416TichýVáclav1978Diablo Sport Český Krumlov02:11:02+0:09:45148
258A227NěmečekAleš1991PROMPT 2 Servis02:11:28+0:10:11152
267B347RossiRene1986ARBÖ RC SK VÖEST02:15:00+0:13:43
272D519MíkaOldřich1968Galaxy CykloŠvec Stevens02:15:21+0:14:04147
2810C437DvořákJan1979SpectrumBike ČB02:15:21146
299A213KudlákTomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens02:15:29+0:14:12150
303D508FeferleFrantišek1961Čistý sport02:15:32+0:14:15145
314D529HalamkaJiří1964CK Kramolín02:15:36+0:14:19144
325D523KrbecTomáš1969Diablo Český Krumlov02:15:37+0:14:20143
336D521TůmaRoman1965AC Sparta Praha Cycling Akademie02:15:38+0:14:21142
3411C408KrátkýVladan1973Cyklo Jiřička02:15:49+0:14:32141
357D162ThalerJürgen1968RC Raiba Kosmopiloten Zwettl Radshop Kalteis02:19:10+0:17:53
3612C400JuráňKarel1974Diablo sport Český Krumlov02:19:39+0:18:22140
378B168ČtveráčekMarek1987České Budějovice02:19:42+0:18:25
388D160HanglGünther1962RC ARBÖ Felbermayr Wels02:19:43+0:18:26
399D526MatoušekBohumil1970CK Kramolín02:19:44+0:18:27139
4013C155BlochFilip1974ČISTÝ SPORT02:19:46+0:18:29
411E342PihringerLudwig1960RC-Bike Next 125 Hackl-Lebensräume02:20:12+0:18:55
421ZA154StadlerSabine1998Intersport Mühl4tler Bike Team02:20:15+0:18:58
4314C175BelfínJiří1975KOVO BELFÍN cyklo team02:21:44+0:20:27138
4410A233DychtlMichal1993Dynín02:23:11+0:21:54149
4510D524OkruhlicaPetr1969CKKV Praha02:23:18+0:22:01137
4611A159BartošMichel2001Dexter cycling02:23:18
472ZA669FilipováKlára1995Prodoli racing team02:23:19+0:22:02136
482E165KrivetzHannes1959RC Raiba Kosmopiloten Zwettl Radshop Kalteis02:23:25+0:22:08
4911D516KřížJiří1968CYKLOEXTRA CANNONDALE02:23:31+0:22:14135
509B322FesslTomáš1981AC Sparta Praha Cycling Akademie02:23:44+0:22:27148
5115C321JančúchJerguš1980Cyklo Jiřička02:23:54+0:22:37
5210B319VopatJan1981Diablo sport Český Krumlov02:26:51+0:25:34147
5316C439ŠrejmaMarek1975Axon Sport Team02:26:53+0:25:36134
5411B173FazekašMartin1988Větřní02:26:55+0:25:38
5512D174ChavíkPetr1967Děti Kleti02:26:57+0:25:40
5612B169VodákMartin1987Axon Sport Team- 1 kolo+0:01:29
573ZA675NovákováVeronika1994PRODOLI Racing Team- 1 kolo+0:01:30133
583E616KlabouchJan1959AC Sparta cykl. akademy- 1 kolo+0:01:32132
594E619MajerKarel1956Ck Kramolín- 1 kolo+0:03:33131
601ZB673RandováIveta1972CK Kramolín- 1 kolo+0:03:34130
6113B336MikulášekMichal1981CK Kramolín- 1 kolo+0:04:41146
622ZB653MatláškováJana1966Cyklo Jiřička- 1 kolo+0:06:21129
6317C434NovákVladimír1972Hůrka- 1 kolo+0:06:22128
645E620PeltanZdeněk1959Cyklo Jiricka- 1 kolo+0:07:02127
656E600VopatJan1954Diablo sport Český Krumlov- 1 kolo+0:07:10126
663ZB666AdámkováDana1980Diablo sport Český Krumlov- 1 kolo+0:12:21125
674ZA672NovákováKristýna2004GW JIHOTRANS- 1 kolo+0:19:47124
6814B334MlynářJan1988Cyklo Jiřička- 1 kolo+0:21:12145
697E624ŠrejmaJiří1948Axon Sport Team- 1 kolo+0:37:12123
708E603ŠustrMiloslav1945RICOHIMPROMAT TÁBOR- 2 kola+0:01:57122
7113D625SýkoraJan1966SportRaces- 2 kola+0:06:28
DNFD514KloubMartin1967TraumaCB-2:01:170
DNFD525JežekKamil1968CK Kramolín0
DNFMJ156KolbergerPhilipp2002Intersport Mühl4tler Bike Team
DNFA157ZellnerGerald1993Intersport Mühl4tler Biketeam
DNFZB665FoltováHelena1979RPR Římov0
DNFA250StibalAdam2001Rafkarna Idea
DNFA341BauerFlorian1994RC Bike Next 125 Hackl Lebensräume
DNFA345ThumfartFabian1997Team DNA EinDRUCK Sarleinsbach
DNFB311LátalPavel1985CB Trauma
DNFC412HorkýDavid1973RC-H 1919 Nürnberg0
DNFC430PlonerRobert1977RPR Římov0
DNFC447PláničkaJaroslav1977Kovo Belfín cyklo team0
DNFB170KonášekVáclav1986RASTY team !- 3 kola-0:18:32
DNFA171ZápotockýRobert1993CK Kramolín- 4 kola-1:15:15

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 CK Kramolín 149 + 146 + 144 439
2 Cyklo Jiřička 152 + 145 + 141 438 -1
2 Diablo sport Český Krumlov 148 + 147 + 143 438 -1
4 AC Sparta Praha Cycling Akademie 148 + 142 + 132 422 -17
5 Prodoli Racing Team 150 + 136 + 133 419 -20
6 CT Weber 165 + 155 320 -119
7 GALAXY cyklo Švec STEVENS 150 + 147 297 -142
8 Axon sport extra 134 + 123 257 -182
9 Bikeheart 165 165 -274
10 GS cyklo team Jistebnice 160 160 -279
11 Velo club Tábor 155 155 -284
12 PROMPT 2 Servis 152 152 -287
13 SpectrumBike ČB 146 146 -293
14 Čistý Sport racing team 145 145 -294
15 KOVO Belfín cyklo team 138 + 0 138 -301
16 CKKV Praha 137 137 -302
17 CYKLOEXTRA CANNONDALE 135 135 -304
18 Hurka 128 128 -311
19 GW Jihotrans 124 124 -315
20 RICOHIMPROMAT TÁBOR 122 122 -317