propozice www

Tour de Boletice 2021 - Golfpark Böhmerwald - Výsledky závodu

součást série Jihočeská amatérská liga 2021

28.08.2021 28. srpna - sobota

Filtr kategorií:

S1 + S2

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoRočníkTýmCílZtrátaBody
11A4BauerFlorian1994RC-Bike Next125 Hackl-Lebensräume (AUT)01:33:52
22A39PühringerAndreas1993velo.crew PopaFlo (AUT)01:34:03+0:00:11
33A28WolfmayrAndreas1998RC-Bike Next125 Hackl-Lebensräume (AUT)01:35:14+0:01:22
44A7MickChristoph1993RC-Bike Next125 Hackl-Lebensräume (AUT)01:35:14
51J53KolbergerPhilipp2002Intersport Mühl4tler Bike Team (AUT)01:35:14
65A27DaviesJoshua1997Rafkarna-IDEA Cycling Team (GBR)01:35:14
76A50KoblicRadek1993Hello CTW (CZE)01:35:14150
81B18LobeAmadeus1990CLR Sauwald Cofain 699 (AUT)01:35:14
97A61FidlerGerd1996Team DNA EinDRUCK Sarleinsbach (AUT)01:35:15+0:01:23
102B2OberngruberChristian1990RC-Bike Next125 Hackl-Lebensräume (AUT)01:35:15
111D56SlaníkMartin1970Lapierre Plzeň (CZE)01:35:15
121C38PlechataRadek1977Velo club Tábor (CZE)01:35:25+0:01:33150
138A14ŠkvrnaKarel1992CBC Team (CZE)01:35:25145
149A29ZimmermannDaniel1997Rc-Feld am See (AUT)01:35:43+0:01:51
152C32PrůchaBedřich1973SPORT IMPORT (CZE)01:35:52+0:02:00145
163B37ObkircherMarc1991Union Raiffeisen Radteam Tirol (AUT)01:36:08+0:02:16
174B80GabrielMichael1985Team DNA EinDRUCK Sarleinsbach (AUT)01:36:08
182D5MairhoferThomas1971RC-Bike Next125 Hackl-Lebensräume (AUT)01:36:08
195B40LitvanMichal1989ZZKLRN (CZE)01:36:09+0:02:17141
203C31PlonerRobert1977RPR Římov (CZE)01:36:09141
213D15JežekKamil1968CK Kramolín (CZE)01:36:10+0:02:18138
2210A55JozaMiroslav1995Kovo Belfín cyklo team (CZE)01:37:24+0:03:32138
2311A19LugerAlexander1994CLR Sauwald Cofain 699 (AUT)01:37:34+0:03:42
244C20ŠrainJiří1979Dexter Cycling (CZE)01:37:34
2512A68HammerdingerMarkus1992Team Alfa (AUT)01:37:35+0:03:43
2613A24KudlákTomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens (CZE)01:37:41+0:03:49136
2714A54ZellnerGerald1993Intersport Mühl4tler Biketeam (AUT)01:40:27+0:06:35
285C49JuráňKarel1974Diablo sport Český Krumlov (CZE)01:40:40+0:06:48136
296C26BelfínJiří1975KOVO BELFÍN cyklo team (CZE)01:41:38+0:07:46135
307C65BartošekJan1979(CZE)01:41:44+0:07:52
3115A52BuchbergerFlorian2001Intersport Mühl4tler Bike Team (AUT)01:42:09+0:08:17
324D6MickGerald1962RC-Bike Next125 Hackl-Lebensräume (AUT)01:43:07+0:09:15
3316A13LugerMichael1996Bike & Fun Union St. Peter am Wimberg (AUT)01:44:23+0:10:31
345D25MíkaOldřich1968Galaxy CykloŠvec Stevens (CZE)01:44:24+0:10:32134
356D21KrbecTomáš1969Diablo Český Krumlov (CZE)01:44:24133
3617A33HomfannnPatrick1996Team DNA EinDRUCK Sarleinsbach (AUT)01:44:28+0:10:36
378C35StöbichHerbert1976Team DNA EinDRUCK Sarleinsbach (AUT)01:44:29+0:10:37
387D69WolfersbergerKarl1962Bike & Fun St. Peter01:44:29
391E8PihringerLudwig1960RC-Bike Next125 Hackl-Lebensräume (AUT)01:44:30+0:10:38
402E47FeferleFrantišek1961Čistý sport (CZE)01:44:31+0:10:39132
4118A41DychtlMichal1993(CZE)01:44:32+0:10:40135
428D16MatoušekBohumil1970CK Kramolín (CZE)01:44:34+0:10:42131
436B67GabrielChristian1982(AUT)01:44:37+0:10:45
449C22VopatJan1981Diablo sport Český Krumlov (CZE)01:45:12+0:11:20130
4510C34LeitnerReinhard1976Team DNA EinDRUCK Sarleinsbach (AUT)01:46:14+0:12:22
461F162NeumüllerKaroline1996Team DNA EinDRUCK Sarleinsbach (AUT)01:47:26+0:13:34
473E59KrummerRadoslav1958Slavia Karlovy Vary (CZE)- 1 kolo+0:05:24
4819A42Fuchs-EisnerMichael1995(AUT)- 1 kolo+0:05:28
492F158EggingerClaudia1986RadUnion Salzburg (AUT)- 1 kolo+0:05:35
509D46KřížJiří1968CYKLOEXTRA (CZE)- 1 kolo+0:05:57129
514E12KlabouchJan1959AC Sparta (CZE)- 1 kolo+0:10:00128
521F217RandováIveta1972CK Kramolín (CZE)- 1 kolo+0:10:04127
5320A43PröllFabian1998(AUT)- 1 kolo+0:11:41
5410D48ChavíkPetr1967Děti Kleti (CZE)- 1 kolo+0:12:01
555E23VopatJan1954Diablo sport Český Krumlov (CZE)- 2 kola+0:02:58126
562F230FoltováHelena1979RPR Římov (CZE)- 2 kola+0:08:22125
577B44BreuerGerald1987Bike & Fun Union St. Peter (AUT)- 3 kola+0:20:04
DNFF136StrasserKatharina2000Team DNA EinDRUCK Sarleinsbach (AUT)- 5 kol-0:42:21
DNFD11StadlbauerJosef1966RC-Bike Next125 Hackl-Lebensräume (AUT)- 7 kol-1:05:21
DNFF163Berger-SchauerTina2000Union Radrennteam Pielachtal (AUT)- 8 kol-1:13:53

Soutěž týmů

Poř. Tým Body Ztráta
1 Diablo sport Český Krumlov 136 + 133 + 130 399
2 CK Kramolín 138 + 131 + 127 396 -3
3 Kovo Belfín cyklo team 138 + 135 273 -126
4 Galaxy CykloŠvec Stevens 136 + 134 270 -129
5 RPR Římov 141 + 125 266 -133
6 Hello CTW 150 150 -249
6 Velo club Tábor 150 150 -249
8 CBC Team 145 145 -254
8 SPORT IMPORT 145 145 -254
10 ZZKLRN 141 141 -258
11 Čistý Sport racing team 132 132 -267
12 CYKLOEXTRA CANNONDALE 129 129 -270
13 AC Sparta Praha 128 128 -271