www

VC Temelína 2022, silniční závod - Výsledky závodu

14.08.2022 14. srpna - neděle

Filtr kategorií:

100 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkVysoká školaCílZtráta
11C485ŠlajchrtFilipCK Kolokrám198202:40:13
21B385BoubalMartinHello CTW198402:40:21+0:00:08
31A295VaníčekŠimonČEZ Cyklo Team Tábor199902:40:26+0:00:13
42B382VojtěchJonášLAWI Stars - GIANT198902:40:37+0:00:24
52A256KohoutMartinDukla Praha199802:40:47+0:00:34
63A249ŠormJiříHead Cyklolive1997UK 1. LF02:40:47
73B376KollertMichalXeelo Cycling Team198402:40:49+0:00:36
81D592SlaníkMartinLapierre Plzen197002:40:49
94A228RaichlMikulášÚstecké centrum cyklistiky2002UJEP02:40:49
105A277VodrážkaVojtěchKC Hlinsko2002VUT02:40:50+0:00:37
112C486UličnýVladimírXeelo Cycling Team197402:40:50
123C552PlechataRadekVelo club Tábor197702:40:51+0:00:38
136A283OttaJosefSparta Praha2003UK02:40:51
141M4129MayerJakubKC Slavia Praha200502:40:53+0:00:40
157A276KoblicRadekHello CTW199302:40:55+0:00:42
164B381ŠichanMichalAcapulco Pool199102:41:02+0:00:49
172M4169KrešákKryštofČEZ Cyklo Team Tábor200502:41:09+0:00:56
188A284FitzingerPatrickRC Raiba Kosmopiloten Zwettl199502:41:10+0:00:57
199A246KaislerJanSpectrumbike Racing2002VŠE02:41:12+0:00:59
203M4136HákJakubJaroslav Kulhavý Cycling Team200402:41:12
214M4142ŘehořJanSK Petřín Plzeň200502:41:12
2210A288KopeckýŠtěpánLAWI Stars - GIANT200202:41:13+0:01:00
2311A279FilipJakubSpectrumBike Racing199402:41:27+0:01:14
2412A293VávraPetrTEAM DUKLA PRAHA2003ČZU02:41:31+0:01:18
2513A274HořejšíJosefJája - Grill Míšov Team199502:41:33+0:01:20
2614A285VolfMartinAC Sparta Praha cycling2002UK LFP02:41:33
275B375PivoňkaVáclavSpectrum bike198502:41:34+0:01:21
284C475DoubekMilošSpectrumBike Racing198102:41:35+0:01:22
2915A294BrňákJanAC Sparta Praha Cycling1996ŠAVŠ02:41:38+0:01:25
305C581LacinaPetrCK Kramolín197302:41:39+0:01:26
3116A248GdulaTomášFox Media199702:41:40+0:01:27
3217A290HudecDavidCYCLI.CZ TEAM2001MENDELU02:41:41+0:01:28
3318A296DostálVáclavČEZ Cyklo Team Tábor200302:41:53+0:01:40
346B394ZikmundPetrHello CTW198302:41:53
3519A231KonopásekTomášSportRaces Cycling Team200202:41:54+0:01:41
361M3150NovákFilipTufo Pardus Prostějov200702:42:44+0:02:31
372D579HalíkJaroslavVeloservis Team197102:42:44
3820A297FanderlikDavidUNLIMITED KM TRADING CZ200202:43:38+0:03:25
396C489KocurekJaroslav198102:44:56+0:04:43
405M4347ProcházkaStanislavLapierre Plzen200402:45:19+0:05:06
417B388NěmečekAlešPROMPT 2 Servis199102:45:19
427C551VoráčekJiříCK Kramolín197902:45:40+0:05:27
438B340LitvanMichalIDDQD198902:45:42+0:05:29
449B395VodákMartinXeelo Cycling Team198702:45:47+0:05:34
4510B377DudekTomášXeelo Cycling Team198802:45:48+0:05:35
468C493SmolkaMichalAMT Team198102:46:42+0:06:29
471Z679NoskováNikolaLawi junior team199702:46:42
4821A247JanuškaDavidUNLIMITED KM TRADING CZ199702:46:42
496M4138MiklošínMatyášLawi junior team200502:46:56+0:06:43
509C497BelfínJIříKOVO Belfín cyklo team197502:47:42+0:07:29
517M4120PospisilJiri200502:47:46+0:07:33
523D548ProkešStanislavCyklokramo Suchdol nad Odrou196802:47:59+0:07:46
5310C496ŠulcDavidDexter Cycling197302:48:20+0:08:07
5411B391JanovskýPetr198402:48:22+0:08:09
554D593RautnerFriedrichRC Raiba Kosmopiloten Zwettl197202:48:27+0:08:14
568M4123MachátJakubKC SLAVIA PRAHA200402:48:39+0:08:26
5712B396CuplThomasXeelo Cycling Team198302:48:39
585D500JežekKamilCK Kramolín196802:48:43+0:08:30
5911C436MikušMarian198102:48:43
6013B387SabolJanCK Kolokrám198902:49:00+0:08:47
6114B389RostMikolasRC Raiba Kosmopiloten Zwettl198302:49:01+0:08:48
626D583HalamkaJiříCK Kramolín196402:49:01
6312C474KuchařPřemyslAC Sparta cycling akademie197702:49:01
6422A291DychtlMichalGalaxy CykloŠvec Stevens199302:49:02+0:08:49
6513C457ŠrainJiříDexter Cycling197902:49:02
6614C455MillerMilanTama Královice198202:49:02
6715C460HorkyDavidRC-H 1919 Nürnberg197302:49:04+0:08:51
6823A282KolajaPetrMuni sport2000MU FSpS02:49:05+0:08:52
6915B393PavlíkPetrUNLIMITED KM TRADING CZ199102:49:11+0:08:58
7016B380VašDavid#tymdejvid199002:49:27+0:09:14
7116C495ČechuraOndřejAXON SPORT TEAM198202:49:31+0:09:18
7217C456FilipMartin197602:49:36+0:09:23
7318C494GänselPetrUNLIMITED KM TRADING CZ198102:49:58+0:09:45
7419C576DurňákMiloslav197702:51:03+0:10:50
7520C478RybaříkIvanČistý Sport198102:52:06+0:11:53
7621C465PíchaJanKCL Kooperativa Svijany197502:52:58+0:12:45
777D598SýkoraRobertCK Vinohradské Šlapky197202:53:40+0:13:27
7824A289GlänznerDominikCYCLI.CZ TEAM2002MU FSpS02:53:41+0:13:28
7917B399KerplLukášCK Vinohradské Šlapky198502:53:42+0:13:29
8022C480ViktoraJanProdoli Racing team197802:53:44+0:13:31
8125A298KudlákTomášGalaxy CykloŠvec Stevens199302:54:24+0:14:11
8223C488JurčaLibor197502:58:21+0:18:08
832M3162ŠtědrýAdamKOVO PRAHA200702:58:22+0:18:09
842Z676KvasničkováEliškaSportRaces Cycling Team200402:58:25+0:18:12
858D534PechoušMiroslavCyklo Olympia Hrdějovice196602:58:31+0:18:18
869D596VejvodaJosefAC Sparta Praha196302:58:39+0:18:26
8726A292JozaMiroslavKovo Belfín cyklo team199502:58:49+0:18:36
883Z695SlaníkováNelaRKCA200402:58:51+0:18:38
8918B379ProvazníkPavel198502:58:56+0:18:43
9019B320CharvátOndřejTama Královice198802:58:58+0:18:45
9127A287PavlišenPetr1999ČZU02:59:04+0:18:51
9224C463SuchýJaromírwww.RadyneBike.cz198102:59:04
9325C462HorváthMiroslavAC Sparta Praha cycling akademie197602:59:06+0:18:53
944Z683SlámováDenisaCyklotrenink2000AMBIS02:59:16+0:19:03
9526C490SondorJozefBike Centrum198002:59:20+0:19:07
9627C473ŠindelárLadislavStark cycling team197602:59:21+0:19:08
9728C584ŠtědrýDanielTRANS BRODY197402:59:24+0:19:11
981E637SkřečekRobertCYCLING BRNO196203:00:12+0:19:59
9920B386ŠkvrnaKarelMTB Šumava Riders199203:00:47+0:20:34
10010D547PragerKarelCK Vinohradské Šlapky196303:00:52+0:20:39
10129C582HlaváčJanČistý Sport197903:02:48+0:22:35
1029M4241TomanPavelBike Team Písek200503:02:48
10311D577BěhounekMichalVeloservis Team196703:02:48
10421B397HřibalRostislav199103:02:49+0:22:36
10528A271VacekJanSPORTICUS team2000ČZU03:02:50+0:22:37
10629A273SikoraMartin2000ČVUT FEL03:02:50
10722B398ŠolcRadekCyklotrenink.com198503:02:51+0:22:38
10823B344BaierJiříAC Sparta Praha cycling akademie198403:02:56+0:22:43
10910M4147KubelkaAdamStark cycling team200503:03:11+0:22:58
11024B343ŠustaJanČeská spořitelna198503:03:24+0:23:11
11130C498JonášekJanActive Tour Team197503:03:26+0:23:13
11212D597HolovejJanActive Tour Team197203:03:36+0:23:23
11313D588PávTomášKOVO Praha197103:04:33+0:24:20
11425B383ŠůnaMartin198303:04:42+0:24:29
11530A275PapáčekAlešR10200303:04:53+0:24:40
11631C578JuráňKarelDiablo sport Český Krumlov197403:05:05+0:24:52
11731A269DoubekMatyášFUJ Team1999UK FTVS03:05:07+0:24:54
1182E634ŠmídLuděkLehká dětská kola & Cyklovrakoviště196203:05:37+0:25:24
11932A278VaněkJan199403:06:09+0:25:56
12032C580FesslTomášAC Sparta Praha Cycling Akademie198103:06:12+0:25:59
12111M4137HorynaVlastimilLawi junior team200503:06:16+0:26:03
12214D594MíkaOldřichgalaxy cyklo švec196803:06:18+0:26:05
12315D527JiřičkaMiroslavCyklo Jiřička Litvínovice197203:06:21+0:26:08
12412M4121BouzekFilipLawi junior team200503:06:21
1255Z684VoráčováNaďaTUFO Pardus Prostějov198103:06:23+0:26:10
1266Z678Milec JiřincováJana198603:06:24+0:26:11
1277Z697MackováPavlínaCykloklub Chýnov2000JU ZSF03:06:24
12833C471BeránekMilanVarta198103:06:26+0:26:13
12934C470PospisilJiriROAD2KONA197703:06:32+0:26:19
13016D502SejkoraJosef197103:06:38+0:26:25
1318Z677DoležalováHanaAC Sparta Praha197703:06:40+0:26:27
13233A272HelclRadim200103:06:42+0:26:29
13317D506PacovskýTomášDexter Cykling197203:06:56+0:26:43
13435C492BaťekVáclavwww.RadyneBike.cz198003:07:21+0:27:08
13518D520OkruhlicaPetrCKKV Praha196903:08:12+0:27:59
1363E629BlažekJiříSki Nordic Mariánské Lázně196103:08:39+0:28:26
13734A280PlešinecRomanSK Petřín Plzeň200203:13:21+0:33:08
13836C464JiřinecJiříCK Vinohradské Šlapky198103:14:12+0:33:59
13937C484NávratRadimPlzeň v žíle198203:16:24+0:36:11
14019D595KloubMartinTrauma CB196703:17:35+0:37:22
1414E649KopeckýPetr195703:18:32+0:38:19
1425E639RoučaKarelTJ Slavia Karlovy Vary504195103:18:32
14320D640ŠímaJanPROMPT 2 servis197003:18:32
14438C482BučekOndřej198003:18:58+0:38:45
14539C466MikulášekMichalCK Kralomín198103:19:53+0:39:40
14621D549KorčákDavid197103:19:55+0:39:42
14726B342KůrkaTomášRohde & Schwarz198603:19:56+0:39:43
14822D599MenclPavelPCK Louda196603:19:57+0:39:44
1499Z686BaarováPetraSpectrumBike Racing1998ZČU03:20:01+0:39:48
15023D587ŠvadlenaPetrVelo club Tábor197203:20:16+0:40:03
15110Z681MatláškováJanaCyklo Jiřička196603:20:29+0:40:16
15211Z698KloubováKateřinaTrauma CB198103:20:38+0:40:25
15340C467BajgarDavid197603:23:23+0:43:10
15441C539MarekDavidAgro Kolín197503:24:36+0:44:23
15527B378KuchařPavel198303:24:36
15613M4245BouchalIvoR10200403:29:20+0:49:07
15724D591ProfantVladimirTýn nad Vltavou197003:29:21+0:49:08
15825D532KřížJiříCyklo Jiřička196803:36:48+0:56:35
1596E628KrálJosefKbely cycling team1954- 1 kolo+0:05:37
1607E636FučíkJosefRohozec Amulet team1954- 1 kolo+0:05:39
16142C483ZemanJiří1978- 1 kolo+0:06:17
16243C491ČervenyPetr1973- 1 kolo+0:06:19
16326D589ThalerJuergenRC Raiba Kosmopiloten Zwettl1968- 1 kolo+0:07:33
1648E648MajerKarelCK Kramolín1956- 1 kolo+0:09:04
16512Z696SchäferováPavlínaSK Favorit Bílina1997- 1 kolo+0:11:43
16644C476ProcházkaLadislav1981- 1 kolo+0:17:03
16713Z694FoltováHelenaRPR Římov1979- 1 kolo+0:24:22
16814Z699TeclováAdéla1999MU LF- 1 kolo+0:24:58
16915Z693AdámkováDanaDiablo sport Český Krumlov1980- 1 kolo+0:26:43
1709E633PeltanZdeněkCyklo Jiřička1959- 1 kolo+0:28:27
17110E630KrajčíkJosefDexter Cycling1950- 1 kolo+0:32:55
17211E635ŠrejmaJiříAXON Sport Team1948- 2 kola+0:09:36
17335A236KunešLukášVSK Humanita Praha1995- 2 kola+0:18:07
DNSA281HonsaAntonínAC SPARTA PRAHA CYCLING TEAM2003MU FSpS-2:40:13
DNSA286VochoskaJanCK Příbram Fany Gastro1999JU
DNSA299HelisLuděkRafkarna IDEA Cycling Team1996MU FSpS
DNFA118PrimasAron1998ČVUT FEL
DNFB384KrupičkaTomášTrialigators1987

43 km

PořadíPoř. kat.St. č.PříjmeníJménoTýmRočníkVysoká školaCílZtráta
11M1346TakačPetr198701:14:51
22M1181MichálekŠimonTitantrilife200501:14:54+0:00:03
33M1125ŠkodaJanKasper Swix Team198801:14:56+0:00:05
41M2119VyplelJakubAuthor Team Stupno198001:14:59+0:00:08
54M1508VlachovskýMichalKOLOFIX198701:15:03+0:00:12
62M2546ŽivnýMiroslavKCL Kooperativa-Svijany198201:15:12+0:00:21
75M1172ZahradníkMatějAuthor Team Stupno199701:15:21+0:00:30
86M1122ŘíhaKarelŽelezná Ruda199001:18:41+0:03:50
93M2149VrbkaTomášCyklo ATOM196501:18:45+0:03:54
104M2114VojtaPavelŽižkovský tygři197501:20:04+0:05:13
117M1175UhlířLukáš198901:20:08+0:05:17
128M1146RotbauerTomášHello CTW198301:20:52+0:06:01
135M2110KolínPavelJoko cykloteam Vysoký Chlumec197701:23:46+0:08:55
149M1164FanderlikMatyášUNLIMITED KM TRADING CZ200601:24:56+0:10:05
1510M1170ČervenýPatrik200301:25:00+0:10:09
166M2173PěnkavaMilanSki Nordic Mariánské Lázně197301:25:01+0:10:10
177M2124StupkaOndřej197901:29:11+0:14:20
1811M1237SekyrkaTomáš200101:30:43+0:15:52
1912M1167RepaDavid198601:31:33+0:16:42
208M2152JiřikZdeněkbikesportmohelnice195901:31:35+0:16:44
211Z2112DvořákováBarboraCyklotým Havířov199501:32:12+0:17:21
222Z2238VotrubováMichaela199601:34:41+0:19:50
239M2111PrůchaJosef197101:34:43+0:19:52
243Z2116KošecováMiroslavaČistý Sport198401:35:16+0:20:25
2513M1144ZikmundArnoštZIRA TEAM199001:37:27+0:22:36
2610M2109VaněkMichalPRODOLI RACING TEAM197901:42:57+0:28:06
274Z2127VinšálkováTerezaHradecký Spinning Klub197801:43:50+0:28:59
2814M1126MlynářJanCyklo Jiřička198801:48:17+0:33:26
2915M1535FialaJiří200701:51:31+0:36:40
3011M2131ŘíhaJosefMastercam-loko Praha195901:55:34+0:40:43
3112M2174SmítkaRadovanExpres CZ Tufo Team Kolín197502:09:04+0:54:13
325Z2165VejvodováPavlínaSCK Asteria Dubí198902:40:21+1:25:30
DNFM2130KrátkýVladanCyklo Jiricka1973-1:14:51
Dětský závod:
U12 hoši
1. místo Míchal Vaněk
2. místo František Jonášek
3. místo Nikolas Kovacs

U12 dívky
1. místo Vanda Růtová

U9 hoši
1. místo Štěpán Jonášek
2. místo Mikuláš Filip
3. místo Václav Hyšpler

U9 dívky
1. místo Helena Jelínková
2. místo Aneta Rotbauer

U6 hoši
1. místo David Korčak
2. místo Václav Kloub
3. místo Kryštof Paul

U6 dívky
1. místo Hana Kloubová
2. místo Anna Chalupová
3. místo Anna Somrová

U4 hoši
1. místo Maxim Svoboda
2. místo Antonín Čechura

U4 dívky
1. místo Tereza Švejdová

Odrážedla
1. místo David Švejda
2. místo Bohumil Hyšpler
3. místo Jan Koutoun

1. místo Natálie Vaňková
2. místo Johana Čechurová